Rihanna zdieľala nový trailer na Super Bowl Halftime Show: Odkazuje v ňom aj na fanúšikov, dožadujúcich sa nového albumu

rihanna Super Bowl trailer

Tento rok bude hlavnou hviezdou prestávkovej show Rihanna, pre ktorú pôjde o prvé živé vystúpenie po vyše piatich rokoch (Zdroj: commons.wikimedia.org/Danilo Lauria)

#Super Bowl je v USA už viac ako päťdesiat rokov trvajúcou tradíciou, ktorá rok čo rok pritiahne k televíznym obrazovkám desiatky miliónov divákov. Tí sa na finálový zápas Národnej futbalovej ligy tešia nielen kvôli športovému, ale aj hudobnému zážitku. Počas prestávky sa totiž vždy dočkajú veľkolepého vystúpenia niekoho z populárnych umelcov.

Veľká udalosť

Tento rok bude hlavnou hviezdou prestávkovej show Rihanna, pre ktorú pôjde o prvé živé vystúpenie po vyše piatich rokoch. Speváčka mesiac pred samotným zápasom zverejnila 30 sekundový trailer, v ktorom, ako uvádza Harper’s Bazaar, odkazuje aj na fanúšikov túžiacich po novom albume.

Rihanna svoju účasť na Super Bowl LVII Halftime Show oznámila 25. septembra minulého roka. Zápas a teda aj jej vystúpenie sa odohrá 12. februára a speváčka naň už teraz láka fanúšikov v 30 sekundovom videu. V ňom môžeme vidieť Rihannu kráčať vo svetle reflektora, zatiaľ čo v pozadí znejú hlasy, ktoré hovoria o tom, ako dlho už trvá speváčkina prestávka v hudobnej kariére.

Návrat speváčky stále v nedohľadne

 „RiRi, kde si doteraz bola,“ hovorí jeden z hlasov.

„Už je to šesť rokov, odkedy deväťnásobná držiteľka Grammy vydala nový album,“ konštatuje ďalší.

„Rihanna, už sme ťa čakali,“ zaznie vo videu.

Hlasy sa postupne začnú zlievať, až kým si speváčka na konci videa nepriloží prst k perám. Tým hlasy umlčí a následne zaznie úryvok jej piesne Needed me.

Niektorí fanúšikovia maj pocit, že video by mohlo byť predzvesťou nového albumu. Ako však povedala speváčka ešte minulý rok pre Associated Press, jej účasť na Super Bowle s albumom nijako nesúvisí.

„Super Bowl je jedna vec, nová hudba je druhá. Počujete, fanúšikovia?“ vyjadrila sa k téme nového albumu speváčka.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Takto vyzerá syn Rihanny a ASAP Rockyho: Pozrite si prvé fotky

Hoci to zatiaľ nevyzerá, že by Rihanna plánovala v blízkej dobe vydať album, fanúšikov minulý rok potešila aspoň skladbou Lift Me Up, ktorú nahrala k filmu Black Panther: Wakanda Forever.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame