REWATCH: Šialené INTRO od DMS. Debilita, originalita v jednom. +Sajfa, Bekim či Majster N

Prvý diel rubriky REWATCH, v ktorom sme sa zamerali na banger Sobota, kde sa objavil Rytmus, slávil úspech a veľmi nás teší, že si ho pozreli tisíce z vás. Pokračujeme ďalej v rýchlom tempe. Trackov, ktoré by sme si mohli týmto spôsobom pripomenúť je neúrekom, preto sa môžete tešiť na pravidelnosť REWATCH-u. Dnes bude reč o skladbe INTRO, ktorá otvárala album skupiny DMS v roku 2015. Kto by si bol vtedy pomyslel, že aj po piatich rokoch bude tento track uviaznutý v našich mysliach.

Intro väčšinou býva krátky track, v ktorom je umiestnená dôležitá myšlienka, prípadne načrtnuté, o čom konkrétny album bude. Jednoducho, je to skladba, ktorá svojím spôsobom otvára celý album, samozrejme, originalite sa medze neklamú. To potvrdili v roku 2015 chalani z DMS, ktorí Introm otvárali album MMXV, čo pre tých, ktorí nevedia, v rímskych číslach znamená rok 2015. V tomto prípade nemôžeme hovoriť o tom, že Intro bolo len na ohraničenie začiatku CD, v tomto prípade hovoríme o tom, že z Intra sa stal banger, ktorý si ľudia púšťajú aj po približne piatich rokoch.

Viac ako 3,5 milióna pozretí, čo vzhľadom na to, aké máme na Slovensku rapové hymny, nie je až také závratné číslo, ale keď si track vypočujete a pozriete si k nemu dostupný videoklip, tak ako komplet vás to odpáli niekde úplne inde. Rapujú Separ a Dame, veľmi zľahka tam počuť Tinu a produkčne sa o track nepostaral nik iný ako Smart. Tento track je takpovediac absolútnym víťazstvom a po tom, čo si pozriete videoklip, budete mať dozaista zlepšenú náladu.

Vo vyslovene šialenom videoklipe sa v rôznych podobách objavujú aj ďalšie osobnosti zo sveta slovenského šoubiznisu. Určite treba spomenúť Sajfu, Bekima či dnes už bohužiaľ nebohého Majstra N. K tomu prirátajme chalanov zo stand up comedy Temné Kecy či Separovu partnerku Tinu. V momentoch je to tak bizarné a šialené až to neviete vypnúť a chcete to pozerať zas.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rok, kedy Eminem poslal celý svet do pi*e (THROWBACK)

Réžia videoklipu k tracku Intro bola v podaní Michala Nemtudu, ktorý je známy tým, že jeho videoklipy sú originálne a kvalitné. O strih sa postaral Peter Vanek a produkčne to celé zastrešil Adrian Kutný.

Foto: DMS – Intro, YouTube videoklip

Odporúčame