Refew vydáva životnú skladbu: Čo bude za 20 rokov?

Refew patrí medzi českých rapperov, ktorí sa v posledných mesiacoch či rokoch najviac posúvajú dopredu. Je aktívny, skúša nové trendy a nezabúda na to, aby text, ktorý vydá mal výpovednú hodnotu. Teraz publikoval skladbu Co bude za 20 let, ktorú sám na svojom profile na Instagram označil ako životnú. Poďme si na ňu posvietiť.

Na úvod musíme objektívne napísať, že sa jedná o nesmierne silnú skladbu, ktorá pravdepodobne chytí za srdce aj vás. Pravdepodobne sa pri nej zamyslíte nad tým, čo prinesie najbližších dvadsať rokov. Refew sa taktiež zamýšľa nad tým, čo ho čaká, pričom všetci dobre vieme, že myslieť na budúcnosť sa nie vždy vypláca. Podobné myšlienky totiž častokrát sprevádza neistota.

Člen labelu Blakkwood potvrdzuje kvalitu, a rovnako tak aj to, že ako spomíname v úvode, posúva sa poriadnymi krokmi dopredu. Refew má jednu veľkú výhodu, má veľmi zaujímavý hlas a čo je dôležité, aj keď vie vytvoriť aj odhľačené tracky, pri ktorých sa dá oddýchnuť, nemá problém s tvorbou, ktorá je skutočne deep.

Tak ako je to aj v tomto prípade. Co bude za 20 let osloví veľkú skupinu ľudí. Nebudeme si totiž klamať, všetci sa z času na čas pristihneme ako v myšlienkach unikneme do budúcnosti, do obdobia, o ktorom nevieme prakticky nič len dúfame, že sa budeme mať dobre.

Foto: Refew, profil na Instagrame

Odporúčame