Blázni, svah a nezabudnuteľná párty! Red Bull Jump & Freeze si jednoducho nesmieš nechať ujsť!

Red Bull Jump & Freeze nebude len životnou jazdou súťažiacich, ale aj zážitkom na celý život pre všetkých divákov (Zdroj: Red Bull Jump & Freeze)

Ešte nemáš plány na 1. apríla? Tak v tom prípade si rovno zaznač v kalendári najbláznivejšiu akciu tejto zimy – Red Bull Jump & Freeze. Už za menej ako dva týždne sa na svahu v Jasnej

predstaví až 25 bláznivých tímov, ktorých cieľ bude jasný – ohúriť porotu a divákov svojimi podomácky vyrobenými saňami, bizarnými kostýmami, dychberúcimi choreografiami a na záver premysleným skokom rovno do ľadového bazéna! Že je to too much? Tak to ešte nevieš všetko!

Viac informácií o Red Bull Jump & Freeze nájdete webe http://www.redbull.sk/jumpandfreeze

 

Všetci blázni na svah!

Porota v zložení Selassie, Zitron, Jakub Grigar, Andreas Žampa a Becca to vôbec nebude mať jednoduché! Z popisov tímov a ich saní, ktorými sa spustia svahom rovno do bazéna, sme azda všetci plní očakávaní a jediné, čím si môžeme byť istí je, že pôjde o skutočne šialenú jazdu.

No dobre, nech už máte fantáziu akúkoľvek, pod niektorými názvami tímov je ťažké niečo vizualizovať. Ak teda nechcete čakať až do 1. apríla, klikajte na odkaz a zistite, čo si pre vás pripraví napríklad HAD S VAMI, či bude v tíme TITANIC bude aj Rose a príbeh zo života vám predstaví aj KÓD HNEDÁ.

 Všetkých 25 tímov môžete spoznať na tomto odkaze.

Afterpárty s Glebom a DJ EKG

Máš cez deň program no nechceš, aby ti táto akcia ušla? Pochopiteľne! Red Bull Jump & Freeze nebude len životnou jazdou súťažiacich, ale aj zážitkom na celý život pre všetkých divákov. Tí sa okrem našlapanej šou môžu tešiť na veľkú apre-ski párty, na ktorej DJ EKG všetkých roztancuje hneď po skončení súťaže. Nebude chýbať ani večerná afterka v klube Happy End, kde DJ-a EKG doplní Gleb.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tipy, ako napísať sloh na výbornú: Vyhni sa najčastejším chybám a maturitu dáš ľavou-zadnou

Čaká ťa takýto našlapaný line-up: 

20:00 – 22:00 DJ EKG

22:00 – 23:00 DJ Yanko Kral

23:00 – 00:00 GLEB

00:00 – 01:00 VI3E

01:00 – 03:00 DJ Andee & DJ Spirit

Tak, s kým sa vidíme?

 

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Jump & Freeze sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

 

Sleduj nás aj na TikToku 

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame