Chceš si zahrať proti Neymarovi? Vďaka projektu od Red Bullu sa môžeš na trávnik postaviť aj ty

Red Bull Neymar Jr´s Five hľadá tím snov

Red Bull Neymar Jr´s Five hľadá tím snov (Zdroj: Hadrien Picard/Red Bull Content Pool)

#Red Bull Neymar Jr’s Five neprestáva ani tento rok hľadať tie najväčšie futbalové talenty z celého sveta. Najväčší medzinárodný turnaj v malom futbale v štýle piati na piatich vyzýva všetkých hráčov a hráčky, ktorí sa chcú v priateľskom zápase postaviť proti Neymarovi. Natočte video, dajte ho na Instagram a zahrajte si proti brazílskej hviezde v priateľskom zápase. Možnosť zabojovať o miesto v Jr’s Global Five tíme majú aj fanúšikovia zo Slovenska.

Red Bull Neymar Jr´s Five hľadá tím snov
Red Bull Neymar Jr´s Five hľadá tím snov (Zdroj: Christian Pondella/Red Bull Content Pool)

Ako sa dostaneš do globálneho tímu?

Postačí, keď na váš verejný profil na Instagrame nahráte video dlhé max. 60 sekúnd a ukážete v ňom všetky kúzla a triky, ktorými na ihrisku ohurujete futbalových fanúšikov a prekvapujete protihráčov. Klip je potrebné natočiť a zverejniť najneskôr do stredy 30. septembra 2020 a okrem svojho mena, veku a krajiny, z ktorej pochádzate, nezabudnite označiť aj účet @redbullneymarjrsfive a použiť hashtag #outplaythemall.

Medzinárodná porota vyberie šiestich najlepších a divoká karta ostane v rukách samotného Neymara. Takto zostavený Jr’s Global Five tím si zahrá proti Neymarovi a jeho kamošom podľa pravidiel turnaja.

Viac informácií nájdeš na webe REDBULL.SK a REDBULLNEYMARJRSFIVE.COM.

O turnaji Red Bull Neymar Jr´s Five

Globálny turnaj brazílskeho útočníka Neymara Jr prostredníctvom futbalu spája celý svet. Pravidlá hry sú jednoduché – zápasy sú rýchle, technické a trvajú maximálne desať minút. Hrá sa na malom ihrisku, bez brankára, piati na piatich. Keď jeden tím skóruje, ten druhý prichádza o hráča. Turnaj dáva priestor tímom zo všetkých kútov sveta – mužským, ženským aj zmiešaným.

Red Bull Neymar Jr´s Five hľadá tím snov
Red Bull Neymar Jr´s Five hľadá tím snov (Zdroj: Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool)

Počas uplynulých sezón sa do neho zapojilo viac ako 60 krajín a 200 000 hráčov. Na Slovensku Red Bull Neymar Jr’s Five prebehol už dvakrát a najlepšie domáce tímy vycestovali na svetový šampionát do brazílskeho Praia Grande. Famózne baby zo Spartaku Myjava obsadili v roku 2018 tretie miesto, minulý rok vo finále zvíťazili a zahrali si aj proti Neymarovi.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame