Jasnú cez víkend ovládol Red Bull Jump & Freeze: Poznáme víťaza najbláznivejšej akcie sezóny

RedBull Jump & Freeze má svojich víťazov (Zdroj: RedBull/Matúš Zeťák)

#Tak toto Jasná ešte nezažila!  Presne tak hodnotili sobotné podujatie Red Bull Jump & Freeze nie len súťažné tímy a porotcovia, ale aj samotní diváci. Na svahu sa predviedlo neskutočných 25 tímov, ktorých hviezdna porota v zložení Becca, Selassie, Andreas Žampa, Jakub Grigar a Zitron hodnotili za šou a kostýmy, sane, s ktorými sa spustili rovno do studeného bazéna, a aj za samotný skok. Svoje prvenstvo a zážitok na celý život si s najvyšším počtom bodov odniesol tím MOMENTUM. 

Zmeškal si? Celý report s fotogalériou z eventu nájdeš tu

Je za nami  Red Bull Jump & Freeze, jedno z najbláznivejších zimných podujatí, ktoré sa uskutočnilo v sobotu, 1. apríla 2023 v Jasnej. Už pri doobedňajšom predstavení saní bolo azda každému jasné, že toto bude jedna veľká šialená jazda.

Zabojovať o titul najväčšieho blázna prišili napríklad sánky v tvare lietajúceho psa Falca, dinosaury z Jurského parku, nechýbal ani kolotoč s celou posádkou, na pizzi sa dole svahom odviezli ninja korytnačky, odvahu ukázali tučniaky, dav pobavili aj kráľovská rodina a mnohí ďalší.  Skvelú šou dotvorilo moderátorské duo Oliver Oswald a Samuel Prochádzka z Európy 2. Tak to len tak nezažijete!

Prísna porota však rozhodne nedala nikomu žiaden bod zadarmo! Najviac bodov si vyslúžil tím MOMENTUM, na ktorých vskutku znamenitú choreografiu a bláznivý skok do bazéna, bude ťažké zabudnúť. Ale to ani nechceme!

„Skvelá akcia, popravde som od tohto eventu ani nič iné nečakal! Prišli sme sa hlavne zabaviť. Neužili sme si to len dnes ale aj počas celej prípravy. Zahanbiť sa ale určite nedali ani ostatné tímy, bola radosť to sledovať!“, okomentoval svoje víťazstvo kapitán tímu Jojo Porubský.

Druhé miesto patrí dvojčlennému tímu TITANIC, ktorí si pri skoku vyslúžili od celej poroty plný počet bodov. Tak to je už niečo! Nehovoriac o  choreografii, boli to výkony hodné Oscara! Cesta dole svahom tímu HRIANEČKY na okamih všetkým zobrala dych, keď sa ich sane prevrátili, no s úsmevom to dotiahli až do cieľa a svojim výkonom sa zaslúžene postavili na stupienok tretieho miesta.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Michal je úspešným Slovákom žijúcim v Amerike: Jeho videá ovládli svet, najsledovanejšie má viac ako 300 miliónov videní

Ako si akciu užila porota?

„Bolo to ešte lepšie, než som čakal! Všetci sú pre mňa obrovskými hrdinami, u mňa určite rozhodovali hlavne emócie, ktorými to tu celé žilo,“ okomentoval šou Matej Selassie Slážanský, tvorca zábavného obsahu na sociálnych sieťach.

„Neskutočne som sa zabavila. Celá akcia od začiatku do konca nemala chybu. Víťazný tím nič nenechal na náhodu. Nechápem, ako s ich saňami vôbec dotiahli do konca, keďže boli fakt obrovské. Z ich výkonu sme ostali hotoví,“ dodala Becca, moderátorka radia Európa 2 a TV host Voyo News.

„Hodnotenie bolo fakt ťažké, všetci boli skvelí! A rozhodne veľký klobúk dole pred všetkými súťažiacimi, ako sa hovorí, že sa z každého chlapca stane muž, tak v tomto ľadovom bazéne sa z každého muža stala žena,“ dodáva so smiechom Jakub Grigar, slovenský reprezentant vo vodnom slalome, ktorý doniesol z letných OH v Tokiu striebornú medailu.

„Nevedel som čo čakať, ale z tohto ma fakt vyplo, výborné!“, okomentoval Andreas Žampa, slovenský reprezentant v alpskom lyžovaní.

A ako akciu zhodnotil piaty člen poroty? „Výkony boli fantastické. Najviac si to istotne užili tímy a už teraz sa teším na ďalšie ročníky. Úprimne, aj mňa lákalo sa zapojiť, takže uvidíme o rok!“, uzavrel Jakub Zitron Ťapák – stand-up komik zo Silných rečí.

Na prázdno ale z akcie neodišli ani diváci a fanúšikovia! Všetkých totiž čakala po skončení súťaže veľká apre-ski párty, na ktorej DJ EKG všetkých roztancoval. Nechýbala ani večerná afterka v klube Happy End, kde DJ-a EKG doplnil Gleb a ďalší. O rok to už radšej fakt nezmeškajte.

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Jump & Freeze sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

Zdroj: RedBull
Odporúčame