Highlighty slovenských športovcov: Nečakaný koniec kariéry našej veľkej hviezdy!

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: TASR)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežný radosti či starosti, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Škrtel ukončil kariéru

Jeden z najlepších slovenských futbalistov, Martin Škrtel, nečakane ohlásil koniec kariéry. Na tlačovej konferencii, kde oznámil túto informáciu, sa neubránil slzám. Kým fanúšikovia sledovali jeho výkony na ihrisku, obranca často trpel, aby sa vôbec na ihrisko dostal. Po 20-tich rokoch kariéry som bol donútený urobiť rozhodnutie a to, že zápas s Dunajskou bude môj posledný a moja kariéra skončí, pretože mám dlhodobé problémy s chrbtom a už sa takto nedá fungovať, preto som musel urobiť toto rozhodnutie. Chcel by som poďakovať všetkým klubom, trénerom, spoluhráčom a fanúšikom všetkých klubov vo všetkých krajinách, kde som pôsobil. Samozrejme, všetkým mojim známym, kamaradum a hlavne svojej rodine. Ďakujem manželke, synovi, rodičom, súrodencom za to, že pri mne stáli vo všetkých tých rokoch a boli mi vždy oporou. Ďakujem,“ vysvetlil na svojom Instagrame.

Baby boom

Futbalový záložník Matúš Bero sa na svojom Instagrame pochválil radostnou správou, keď fanúšikom oznámil, že sa stal prvýkrát otcom. Hokejistu Matúša Sukeľa podobné radostné chvíle ešte len čakajú, s manželkou sa pochválili, že je na ceste ďalšie dievčatko. Blahoželáme!

Lobotkov prvý gól za Neapol

Futbalový stredopoliar Stanislav Lobotka si v Neapole otvoril gólový účet. V zápase 37. kola talianskej Serie A Neapol zdolal FC Janov hladko 3:0. K triumfu favorizovaného domáceho tímu prispel presným zásahom aj Lobotka, ktorý prišiel na ihrisko v 73. minúte a o osem minút neskôr strelil svoj prvý gól v drese SSC.

Veľkolepé oslavy

Futbalový reprezentant Milan Škriniar vyhral s Interom Miláno Taliansky pohár. Jeho tím zdolal vo finále obhajcu trofeje Juventus Turín 4:2 po predĺžení.

Futbalisti tureckého Trabzonsporu prevzali v sobotu pohár pre víťaza tamojšej najvyššej súťaže. Pre klub, v ktorom pôsobí aj slovenský stredopoliar Marek Hamšík, je to prvý ligový titul po 38 rokoch a oslavy boli naozaj veľkolepé. Samotný Hamšík označil tento deň ako jeden z jeho najpamätanejších dní kariéry.

Family time

Voľný čas trávia naši športovci najmä s rodinami. O krásne fotografie sa podelili napríklad Ivan Buchinger či Attila Végh.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame