Rapper z Miami bol zastrelený po tom, čo ho prepustili z väzenia

Rapper z Miami bol zastrelený krátko po tom, čo bol prepustený z väzenia na slobodu. Tragický prípad otriasol (nielen) americkou verejnosťou. Kto bol mladík Baby Cino, ktorý prišiel o život a čo sa vlastne stalo? 

Baby Cino, 20-ročný rapper z Miami

Čítate správne. Baby Cino mal iba 20 rokov. Vždy je tragédiou, keď o život príde mladý človek. Americký rapper, ktorý je pôvodom z floridského Miami, bol v stredu prepustený spoza mreží. Jeho civilné meno bolo Timothy Starks a za mreže sa dostal v utorok, keď ho zastavila policajná hliadka. Strážcovia zákona zistili, že jazdí na ukradnutých poznávacích značkách.

Taktiež policajti našli pri prehliadke jeho auta zbraň Glock 32, čo predznamenalo ďalšie problémy. Prepustený bol v stredu populudní, konkrétne o druhej poobede. Domov sa ale už nedostal. Krátko po odchode z väzenia ho zastrelil zatiaľ neznámy strelec. V tejto chvíli sa špekuluje aj o tom, že značky mal zmenené schválne, aby ho ťažšie našli, pričom zbraň vraj mal kvôli ochrane. Ako to v skutočnosti bolo, to už v tejto chvíli nezistíme. Každopádne, teórií bude v najbližších dňoch istotne pribúdať.

Aký mohol byť motív?

Momentálne sa detektívi zaoberajú motívom útočníka. Prečo Baby Cino umrel krátko po tom, čo vyšiel na slobodu? To je otázka, ktorá momentálne ostáva nezodpovedná. Faktom je, že dostupné informácie hlásajú, že mladík bol súčasťou gangu, ktorý nesie názov Boss Life. V našich končinách sa nejedná o gang, ktorý by patril medzi známe, ale v USA verejnosť rozhodne vie, o koho sa jedná.

Tento gang pochádza z miamskej časti Little Haiti a práve dianie v zoskupení, ktoré má kriminálny podtón mohlo spôsobiť, že niekto sa rozhodol s Baby Cinom vyrovnať svoje účty práve týmto hrozným spôsobom. Nie je to ani zďaleka prvý a zrejme ani poslednýkrát, čo mladý umelec umrel kvôli tomu, že sa zaplietol s kriminálnymi živlami. Príbeh Baby Cina napísal svoj koniec, žiaľ, veľmi tragický.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uličný rap, z ktorého mrazí. Michajlov je späť (VIDEO)

Česť jeho pamiatke.

Photo credits: YouTube, The Guardian

Odporúčame