Rapové Vianoce nastanú už v marci! Boy Wonder vydá očakávaný album

Ďalšie rapové Vianoce nastanú už na jar! Tento marec vydá Boy Wonder po rokoch svoj očakávaný album

Bol tak dlho ticho, až sa mohlo zdať, že sa na to už fakt vyje*al. Boy Wonder je však späť a všetko nasvedčuje tomu, že sa vracia vo svojej životnej forme!

Album prichádza… o 7 rokov neskôr, než mal!

Vráťme sa späť do roku 2015. Vtedy sme sa dočkali na kanáli tynikdy jedného z najlepších klipov a trackov, aké kedy naša scéna zažila. Išlo o Wonderov track „Pandúri“, ktorý produkoval Beyuz.

V popise tohoto klipu sme našli info, že Wonderov nový štúdiový sólo album výjde na jeseň 2015. Lenže vychádza až teraz. Na jar 2022. A nesie presne taký názov. Dámy a páni, vychádza album JESEŇ 2015: ČLOVEK Z PLANÉTY ZEM.

Boy Wonder sa vracia domov!

„Je to už dávno čo sme sa videli naposledy. Spravil som si výlet, ktorý sa nečakane pretiahol o pár rokov a nebudem vám klamať, začali ste mi chýbať. Všetko som sledoval z úzadia ako nestranný pozorovateľ a chvíľami sa nestačil čudovať, čo všetko sa za ten krátky čas na našej krásnej Zemi stalo. Sú veci o ktorých sa rozhodne oplatí hovoriť, veci, pred ktorými ako ľudia nemôžeme zatvárať oči a veci, pre ktoré má význam zostať na žive. Myslím, že som si konečne upratal bordel v hlave a našiel spôsob, ako vám znovu povedať veci, ktoré v sebe celý čas nosím. Myslím, že je čas vrátiť sa domov.“

Akuálne vyšiel von aj druhý teaser, ktorým to všetko do seba zapadlo!

Pozri si aj prvý teaser!

Odporúčame