RAPERI POZOR! Contest of Talents 2 so skvelými cenami a možnosťou zviditeľniť tvorbu je tu.

Príchod druhého pokračovania našej talentovej súťaže sme naznačili už pred nejakým časom. Dnešným článkom je nový Contest of Talents oficiálne vyhlásený. Všetko podstatné nájdete v texte nižšie.

Ak by ste náhodou nevedeli o čom je reč, v článku vám všetko dôležité vysvetlíme. Prvý ročník Contest of Talents sa uskutočnil v roku 2017, kde bolo hlavnou výhrou vystúpenie na našej narodeninovej akcii pred menami ako Pil C, Radikal Chef či Fobia Kid. Podstatou celej súťaže bolo to, že nám raperi posielali svoje skladby, ktoré boli v článkoch zaradené do hlasovania. Hlasovať mohol ktokoľvek a štyria najlepší interpreti postúpili do druhého (finálového) kola, ktoré bolo práve na našom koncerte.

Keďže sa aktuálne nachádzame v situácii, v ktorej sú živé vystúpenia v nedohľadne, druhý ročník sa bude niesť v znamení rôznych cien od našich partnerov. K tomu sa ale dostaneme v článku trocha neskôr.


V čom spočíva súťaž?

Princíp súťaže ostáva nezmenený a zapojiť sa do nej môže ktokoľvek, kto už má na YouTube vydaný nejaký track. Takže áno, platná účasť v súťaži bude len s vydaným trackom! Interpreti nám do stanoveného termínu na náš mail budú zasielať skladbu, s ktorou sa do súťaže chcú zapojiť. Svoj výber si treba dobre premyslieť, pretože sa to v prvom kole súťaže nebude dať meniť. To, aká stará je daná skladba, nehrá rolu. Ak sa chceš zapojiť so svojim päťročným trackom, nič ti v tom nebráni. Jednotlivých zapojených učastníkov rozdelíme podľa počtu do viacerých článkov, v ktorých bude vždy ku danej skladbe malý popis, v ktorom predstavíme dané dielo a interpreta. Na konci týchto článkov bude hlasovanie, ktoré bude spustené do určitého termínu.

Ako sa do súťaže prihlásiť?

Prosím, aj tento bod čítajte pozorne. Jediným platným spôsobom, ako sa do súťaže prihlásiť, je zaslanie e-mailu, v ktorom nám zašlete LINK NA JEDNU VYBRANÚ SKLADBU, pričom ku tomuto linku nám prihodíte aj malý opis vášho výtvoru a aj vás, ako osobnosti (kvôli informáciám do súťažného článku). Môže sa jednať o vašu sólo skladbu, ale aj váš feat (treba mať však súhlas od ďalších zúčastnených a v e-maily nás na to upozorniť!!!). Vaša účasť v súťaži vám bude potvrdená až vtedy, keď od nás obdržíte spätný e-mail. Všetky skladby posielajte na e-mailovú adresu:

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prehovorí Eminem do fashion game? Toto bude lákať (FOTO)

generaciarapu@gmail.com

Ako bude súťaž prebiehať?

Po potvrdení vašej účasti budete chvíľu čakať, kým sa neuzavrie možnosť prihlasovania do súťaže. Po uzavretí všetkých prihlášok budete náhodne zaradení do článku (počet raperov v článku zavísí od počtu prihlásených). Všetci prihlásení potom obdržia informáciu, že už sú zaradení a dostanú aj termín, v ktorom ich súťažný článok vyjde. Odporúčame ale sledovať aj naše sociálne siete. Pri každom článku sa presne určí termín otvorenia a uzavretia hlasovania. Z každého článku sa podľa počtu prihlásených určí počet postupujúcich do druhého finálového kola. V ňom dostane priestor maximálne 10 raperov, ktorí budú o ďalšom priebehu informovaní. Takže pre potvrdenie, bez ohľadu na počet prihlásených postúpi do finálového kola len 10 interpretov.

Čo môžete v súťaži získať?

V prvom rade môžete vyhrať zaujímavé ceny od našich partnerov. Tí najlepší obdržia zásobu energie od spoločnosti Red Bull, posilnenie pred nahrávaním alebo ľadovo namrazené rozptýlenie na dobrej akcii v podobe niekoľkých fliaš od spoločnosti Jägermeister. Ďalej tu máme ľudí z projektu Potmehood, vďaka ktorým môžu najlepší vyhrať 7-pack Kratomu (7x25g z každého druhu) a taktiež poukážku v hodnote 35€ do ich sekáču. Pokračujeme ďalej! Pre jedného najlepšieho tu ku predošlým cenám máme naviac aj mix/master v hodnote 150€, ktorý do súťaže dáva štúdio Rap Zone Records. No a na záver cena od nás, ako organizátorov. Rap Generation dá najlepším možnosť odpromovať svoj projekt (EP, album alebo viacero singlov) cez našu platformu. Ak budeš chcieť, projekt ti vydáme cez náš kanál a ku tomu ti pribalíme kompletné sponzorované promo (ak nechceš vydávať priamo cez nás, promo ti urobíme samozrejme v rovnakej miere taktiež). V princípe sa jedná o sériu PR článkov s promovaním na našich sociálnych sieťach a taktiež finančný sponzoring týchto článkov na platformách ako Facebook či Instagram.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
„Cigánsky sen" v maďarčine? Toto skrátka musíš počuť (VIDEO)

No a okrem spomenutého? Ak bude záujem o súťaž aspoň taký, ako naposledy, tvoje skladby a tvoje meno uvidí naozaj veľký počet ľudí. V prvom vydaní Contest of Talents sa do hlasovania zapojilo cez 35 000 ľudí, čo už rozhodne nie je zanedbateľné číslo a my pevne veríme, že to v tomto druhom vydaní bude ešte viac. Už len tento faktor by mal byť pre mladých interpretov hnacím motorom ku tomu, aby sa do súťaže prihlásili a zviditeľnili tak svoju tvorbu.

Termín prihlásenia do súťaže

Prihlasovanie spúšťame práve v tomto momente. Keď vidíš tento článok, tak rozhodne neváhaj a posielaj nám mail so svojou skladbou a krátkym popiskom. Prihlasovanie sa defintívne ukončí V NEDEĽU 30.mája o 23:59! Po tomto termíne už nebude možné sa do Contestu prihlásiť.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať! Svoje prihlášky zasielajte na e-mail generaciarapu@gmail.com

Naši partneri:

Red Bull Slovensko

Jägermeister

Potmehood.sk

Rap Zone Records

 

Odporúčame