Raperi a raperky s najdivnejším módnym výstrelkom za poslednú dobu

Prišiel nový trend (Zdroj: twitter.com/IGGYAZALEA)

#Posledný módny výstrelok, ktorý aktuálne obletel celý svet… Je poriadne zvláštny. Až tak, že sme sa ho vám rozhodli priblížiť aj my tu v Generácii Rapu, nakoľko sa s ním začali spájať aj veľké svetové rapové mená. Čo myslíte, dorazí to skôr či neskôr aj na našu rapovú scénu? A ak áno, ktorý z našich raperov alebo raperiek by sa podujal na nosenie čohosi takéhoto? Čítaj ďalej!

„Štýlové“ topánky ako z kreslenej rozprávky

Najnovšie sa trendy vyvinuli topánkovým smerom, kde nabrali skutočne… Zvláštny rozmer. A to taktiež doslova! Ide totiž o obrovské červené topánky, ktoré nápadne pripomínajú skôr obuv kreslených postavičiek (ako napríklad Astro Boy). Tieto topánky sa aj „Big Red Boots“ nazývajú a stojí za nimi značka MSCHF, ktorá mala v minulosti rukopis napríklad na tzv. „Satan Shoes“, ktoré boli vytvorené v spolupráci s raperom menom Lil Nas X. Tieto boty boli naozaj „satanské“, keďže ich bolo vytvorených presne 666 párov a pri ich výrobe bola údajne použitá skutočná ľudská krv. Konkrétne jedna kvapôčka na jeden pár, ale aj tak dosť uletené, nemyslíš?

Aktuálne tu teda ale máme „Big Red Boots“, ktoré promovala aj populárna raperka Iggy Azalea. Tá si s nimi zapózovala v spodnom prádle a na lietadle!

Tieto extravagantné topánky majú podrážku v dĺžke impozantných 38 centrimetrov a podľa všetkého je ich váha viac než jeden a pol kilogramu. Ak by si aj ty chcel/-a svoju zbierku obuvi o takýto výstrelok obohatiť, budeš si musieť pekne priplatiť. Tieto topánky stoja totiž až 350 dolárov! Okrem Iggy s týmito topánkami bola odfotená už aj speváčka Janelle Monáe alebo aj ďalšia raperka Coi Leray.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Gabryell zverejňuje album PUNKHEART aj na YouTube: Ktoré songy zaujmú?

Podobne sexi fotografie v poslednej dobe nie sú pre austrálsku raperku vôbec ničím výnimočným. Len nedávno totiž spustila svoj projekt „Hotter Than Hell“, čo vlastne zahŕňalo aj založenie jej Only Fans účtu, ktorý doslova raketovo vystrelil. 

Aj legendárny Lil Wayne sa v nových MSCHF topánkach predviedol na verejnosti. Vyššie uvedené fotografie sú z natáčania videoklipu s raperom NLE Choppa k ich spoločnej skladbe “Ain’t Gonna Answer“. Počas toho bol zároveň Weezy obdarovaný svojim kolegom kyticou kvetou!

Be like this guy. He’s a good guy, man, for real. I do this a lot… New artists, old artists. This doesn’t happen…

… Takto pekne sa o Weezym vyjadril NLE Choppa. A v takejto pozitívnej atmoške by sme aj utli tento článoček, čo povieš? Užívaj zvyšok víkendu!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame