Raper menom Šakal je späť: Prináša špinavosť beatov starej školy

Šakal

Raper Šakal si chystá nový album (Zdroj: Instagram.com/sakalrapofficial)

#Starý harcovník Šakal prichádza z projektom SmallTalk, ktorý v sebe skrýva špinavosť beatov starej školy, ale zároveň tučné basy a príjemné melodické linky, ktoré prekvapia nových poslucháčov no zároveň potešia tých skalných.

Nová i stará škola v jednom

Rap ktorý sa dnes príliš často nenosí no poteší keď si chceš vypočuť kvalitnú hudbu a zaspomínať na to nepatrné praskanie samplovaného klavíra. Melodické bary dopĺňajú často spevavé refrény, v jazde ktorá opisuje život z pohľadu obyčajného človeka, možno presne takého istého ako si Ty, ktorý čítaš tieto riadky.

Projekt je celý zastrešovaný pod taktovkou interpreta, s pomocnou rukou Vladisa, ktorý zahosťoval hneď na dvoch trackoch. Z toho track „Pasca“ zároveň uzatvára trilógiu klipov pred vydaním projektu. Klipy „Prostredník“ a „Niekedy“ si určite netreba nechať ujsť a oplatí sa ich skontrolovať.

Čo má Šakal za sebou?

Šakal sa rapu venuje prakticky od svojich 17, čo dnes predstavuje už celých 11 rokov jeho života.

Za ten čas stihol: EP Malý Rapper (2012), Mixtape NaserSa! (2014), EP RapRock vol.1 (2019), EP SomS5! (2021) a zopár oklipovaných singlov, z nich top HádajKto?! a za zmienku stojí víťazstvo v rap súťaži z ktorej vzišiel výborný track MrzíMa pod KaliRecords v produkcii Infinit.

Štúdiový album je za dverami

Aktuálne prináša projekt SmallTalk s 12 skladbami, kde na feate stretneme Vladisa a Zonu, reprezentanta Holíča. O produkcie sa starajú beatmakery zo zahraničia, mix & master zastrešuje Roman Zámožný, pričom o vizuály sa stará ostrielaný BroPicture a nahrávanie prebieha v štúdiu NoWayHome.

Release projektu je stanovený na 5.4.2023 na všetkých digitálnych platformách. Tešíme sa!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame