Rap vládne aj medzi hokejistami. Koho počúvajú slovenskí juniori?

Nebudeme si klamať, rap je žáner, ktorý dokáže zaujať tínedžerov, ľudí vo veku od 20 do 30 rokov a taktiež vekovú kategóriu 30+. Spektrum je naozaj široké, pričom rapu holdujú aj slovenskí juniori, ktorí nedávno ukončili svoju púť na hokejovom svetovom šampionáte hráčov do 20 rokov. Koho teda počúvajú naši hokejoví mladíci? 

Koho počúvajú slovenskí juniori?

Slovenským hokejistom sa na majstrovstvách sveta vekovej kategórie do 20 rokov v kanadskom Edmontone nedarilo, keď nedokázali postúpiť zo základnej skupiny. Už na prelome rokov však budú mať šancu na reparát, preto nemá zmysel plakať nad rozliatym mliekom. A koniec koncov, cieľom tohto článku nie sú športové výsledky.

Naši juniori v ankete, ktorú robili ľudia zo SZĽH (Slovenský zväz ľadového hokeja) prehovorili o tom, koho počúvajú, respektíve, akých rapperov majú radi. Padali zaujímavé mená, či už zo Slovenska, z Českej republiky či zo sveta celkovo.

@hockeyslovakia

S kým ste sa zhodli?!💙🎼🎤 #hockeyslovakia #raper

♬ Hannah Montana – Calin

Určite si pozrite krátky klip, v ktorom sa dozviete, že mladí slovenskí hokejisti majú radi napríklad Separa, Calina, Nerieš, 50 Centa (rozhodovanie medzi ním a Kanyem Westom nebolo, ako uvidíte, vôbec jednoduché) či ikonického Eminema. Nebudeme si klamať, chlapci vedia, čo je dobré. Prajeme im, nech sa im v nasledujúcich sezónach darí. Na ľade aj mimo neho. A nech o nich počujeme predovšetkým v pozitívnom zmysle.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: TikTok/Hockey Slovakia, Instagram/calinpan

Odporúčame