Nezhody sú minulosťou. Puerto a P.A.T. v sviežej novinke (VIDEO)

Konflikty sú na to, aby sa riešili. Vedia to aj Puerto a P.A.T., ktorí sa v minulosti nemali práve v láske. To je ale dávna história, píše sa rok 2022 a aktuálne má táto dvojica vonku spoločný track. Poďte si ho spoločne s nami vychutnať.

Puerto a P.A.T. na jednom tracku

V slovenskom rape prebehlo v dávnejšej či menej dávnej minulosti viacero väčších aj menších beefov. V láske sa nemali ani Puerto a P.A.T., konkrétne sa jedná o obdobie z roku 2018. Obaja si ale nezhody vydiskutovali a dnes nemajú problém spolu tvoriť. Výsledkom ich spolupráce je svieža novinka s názvom „Bumerang“.

K tracku s Pouličným Autorom Tónov sa Puerto vyjadril aj prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram. „No.. v roku 2018 bolo absolútne nepredstaviteľné, že by sme spravili spoločnú vec. Čas dozrel jak víno,“ rozpísal sa.

„Franto je frajer, dosť pohoďák, spolupráca prebehla jak po masle,“ dodal Puerto. Môžeme konštatovať, že je len a len prospešné, že medzi P.A.T. a Puertom nie sú nijaké ďalšie problémy. „Bumerang“ je song, ktorý má potenciál baviť davy. Či to tak naozaj bude, o tom, ako už isto dobre viete aj z našich článkov, rozhodnú samotní fanúšikovia.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Puerto – profil IG, P.A.T. – profil na Instagrame

Odporúčame