Najväčšia ešport spoločnosť má nového prezidenta! Je ním Lil Nas X

Lil Nas X prezident

Lil Nas X ako prezident League of Legends (Zdroj: Riot Games)

#Asi nejaká časť vo mne chcela vyskúšať niečo nové. Takto začína video, v ktorom popový spevák a víťaz Grammy Lil Nas X oznamuje, že sa stáva prezidentom League of Legends. A to tesne pred jednou z najväčších udalostí roka vo svete ešportu, svetovým šampionátom v LOL-ku.

Hoci Lil Nas X nie je „naozajstným“ prezidentom, vďaka tejto spolupráci bude vytvárať pre fanúšikov zaujímavý obsah, ktorý vyvrcholí oficiálnou hymnou pre tohtoročný šampionát.

Kto je Lil Nas X a čo prináša?

23-ročný mladík dosiahol titul superhviezdy od debutu skladby „Old Town Road“ v roku 2018. Predtým sa ale snažil presadiť vo svete sociálnych sietí. Počas dvoch rokov od 2015 tvoril vtipné videá na Facebooku, neskôr na Instagrame, až prešiel na Twitter. Prelom nastal pri už spomínanom singli. Odvtedy talentovaný spevák, rapper a skladateľ prináša jeden hit za druhým.

Svoj talent sa rozhodol prepožičať aj svetu ešportu. Pre League of Legends Worlds 2022 vytvoril skladbu „STAR WALKIN“, ktorá má debutovať vo štvrtok 22. septembra. Zatiaľ sme dostali len malú ukážku z tejto skladby. Song si budeme môcť užiť aj live a to počas grandfinále.

Každoročne sa pre svetový šampionát vytvárajú nové skladby. STAR WALKIN od amerického interpreta sa zaradí k hitom Warriors od Imagine Dragons, RISE v spoločnom projekte The Glitch Mob, Mako a The Word Alive, alebo Burn It All Down z dielne PVRIS.

Skin na nového šampióna bude podľa spevákovho gusta

Lil Nas X neprináša len novú hymnu, ale bude spolupracovať aj na tvorbe prestížneho skinu na nového šampióna. K’Sante, the Pride of Nazumah je meno najnovšieho prírastku do veľkej zbierky šampiónov na Summoner’s Rifte. Svetlo sveta uzrie tesne pred finále šampionátu 3. novembra a bude dostupný len pár dní.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Najlepšie jazerá a vodné nádrže na Slovensku: Kde je najlepšia voda, kempy či volejbal a akými spojmi sa sem dostaneš?

Tohtoročné majstrovstvá Worlds v šampionáte League of Legends sa začínajú 29. septembra s grandfinále 5. novembra v San Franciscu.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame