Vyostrený titulový zápas na turnaji, kde sa predstaví Martínek: Rus zložil šampióna fackou ešte pred zápasom!

ACA 132

Michal Martínek po víťazstve (Zdroj: Instagram/aca_mma)

#Galavečer ACA 132 je za dverami. V hlavnom zápase turnaja uvidíme titulový súboj medzi Tonym Johnsonom a Mukhamadom Vakhaevom. Druhý menovaný, ktorý nastúpi z pozície vyzývateľa, sa postaral počas rozhovoru o veľmi zaujímavý moment. Vakhaev napadol Američana a fackou ho zložil zo sedačky.

Na tomto turnaji sa predstaví aj bývalý šampión Oktagonu v ťažkej váhe Michal Martínek. Ten má po dvoch dueloch v ACA vyrovnané skóre 1-1. Víťazstvo dostal po veľmi tesnom rozhodnutí bodových rozhodcov a prehru si pripísal pri svojej premiére v 2. kole na TKO.

Rušno počas rozhovoru

O titul ťažkej váhy druhej najprestížnejšej svetovej organizácie ACA zabojujú už spomínaní Tony Johnson a Mukhamad Vakhaev. Vakhaev bol v minulosti šampiónom, no titulu sa vzápätí pre neaktivitu musel vzdať. Súboj o uvoľnený titul prekvapivo ovládol Johnson a má za sebou už aj úspešnú obhajobu.

Dva dni pred turnajom boli súčasťou rozhovoru, ktorý viedla organizácia. Johnson síce nepovedal nič, čo by bolo urážlivé na adresu ruského vyzývateľa, no prekladateľ jeho slová výrazne prifarbil. Verzia, ktorú Vakhaev dostal v ruštine, sa vyzývateľovi nepozdávala a rozhodol sa svojho súpera fyzicky napadnúť.

Česká stopa na ACA 132

Pre českých a slovenských fanúšikov bude turnaj ACA 132 najzaujímavejší hlavne preto, že sa na ňom ukáže aj známa tvár. Bývalý šampión Oktagonu v ťažkej váhe zabojuje proti jeho najlepšiemu súperovi kariéry Estóncovi Smoldarevovi. Martínek si v Rusku vybudoval meno bojovníka, ktorý sa nebojí žiadnych výziev, a bude sa snažiť natiahnuť víťaznú sériu na 2 zápasy.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame