Prečo sa Yzomandias nemohol opaľovať? Dôvod niekoho zaskočí (VIDEO)

Festival na Zrće, na ktorom bolo prítomných aj viacero rapových mien z Česka či Slovenska, priniesol mnohé zaujímavé momenty. Nielen na pódiu, ale aj mimo neho. Dozvedeli sme sa napríklad, prečo sa nemôže Yzomandias, zakladateľ vydavateľstva MILIONS PLUS, opaľovať. Dôvod ťa možno šokuje, alebo aj nie.

Prečo sa nemôže Yzomandias opaľovať?

Na úvod treba napísať, že túto informáciu vieme vďaka redaktorom z českého magazínu THE MAG, ktorí mapujú festival na Zrće. I keď, no veď posúdite sami. V Chorvátsku to bola opäť poriadna rapová nálož, ku ktorej samozrejme prispel aj Yzo. Vedúci člen M+ si podmanil publikum svojím koncertom.

Tak teda, prečo sa Yzomandias nemôže opaľovať? Tu sa dozviete podrobnosti. „Ja som sa sem prišiel opaľovať a tu bolo zamračené,“ rozhovoril sa. Následne dodal tri Z: „Zrće, zamračené, zima. Slnko svietilo vždy pár sekúnd.“ Yzo bol teda z počasia v Chorvátsku sklamaný, ale neklesal na optimizme, že sa situácia zlepší. Viac sa dozvieš v samotnom rozhovore. Každopádne, bez slnka sa opaľovať nedá, to je jasné, no nie?

Vo videu sa ale dozvieš napríklad aj to, prečo bol Separ nespokojný so zvukom a čo s tým má Pil C. Okrem toho, k slovu sa dostáva aj Viktor Sheen, ktorý vysvetlí cover svojho nového songu.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Youtube.com, Yzomandias IG

Odporúčame