Prečo sa ma boja? Pil C a Flexking leakujú novú skladbu

Pil C Frayer Flexking

Pil C Frayer Flexking

Za všetky tie roky, počas ktorých Pil C rapuje si si mohol okrem jeho úspechov a progresov všimnúť jednu vec. Pil C na svojich sociálnych sieťach veľmi rád leakuje jeho nové skladby. Asi by sme nenašli veľa profíkov, ktorí majú na svojom toľko leakov ako on. My to ceníme.

Tentokrát skrz Reels na jeho instagramovom profile zverejnil ďalší. Vieme, že sa opäť dočkáme spolupráce s milovaným nenávideným Frayerom Flexkingom. Pil C a Flexking už na svojich kontách majú celkovo tri skladby. Prvá bola na Pil Ciho (doposiaľ) predposlednom albume 2086. Neskôr spolupracovali aj na Flexkingovom debutovom albume Stokár, kde spolu majú pre mnohých najlepšiu skladbu z celého projektu – Stokárske R/N/B.

Posledná spoločná skladba sa nachádza na Mjayovom album On The Beat Bro, a to na skladbe Real. Tam okrem dvojice Pil C – Flexking počuješ slohy aj od Otisa, Adama 2K52 a Ciga. Náš rozhovor s Adamom nájdeš tu.

Síce nevieme kedy skladbu dropnú, snáď to nebude trvať veľmi dlhú dobu. „Každý track s Pil Cim bol vždy hit. Ste ready na ďalší?“ pýtal sa Frayer Flexking na jeho instagramovej storke. Sme teda ready?

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Pil C / Frayer Flexking IG

 

Odporúčame