Prečo kontroverzný 6ix9ine rozdáva milióny dolárov zadarmo?

Rozdáva dúhový raper 6ix9ine milióny dolárov zadarmo? Čo sa za tým môže skrývať?

Jeden z najkontroverznejších svetových raperov sa nachádza na slobode už nejaký ten piatok. Ako je známe, tak Tekashi bol zavretý v base pre viaceré obvinenia vrátane vydierania. Von z väzenia sa dostal po spolupráci s úradmi a len pár dní dozadu vydal nový track s názvom „GINÉ“. Dnes už zase púta pozornosť, ale tentoraz nie hudbou. Ide o rozdávanie peňazí chudobným.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @6ix9ine

Až milión dolárov zadarmo?

Na jeho IG profile sa objavili videá, kde rozdáva peniaze chudobným rodinám. V prvom videu hovorí, že chcel „rozbiť“ 20 000 dolárov v klube, no nakoniec tam nešiel, peniaze sa rozhodol radšej darovať. Následne vo videu môžeme vidieť, ako peniaze dáva dvom ľudom predávajúcim kvety pri ceste.

V druhom videu ide už o podstatne väčšiu sumu. Tou je až 1 milión dolárov, ktoré daroval rodine žijúcej v podmienkach bez vody a elektriny. Vzhľadom na to, že si u mnohých ľudí  svoju reputáciu pokazil, tak môže pochopiteľne z jeho strany ísť o formu nápravy svojej „karmy“. Je teda otázne, či jeho úmysly sú vďaka jeho pomerne veľkej záľube v kontroverzii (a majstrovstvu v robení čísiel) naozaj také čisté.

Samozrejme, na konci dňa bola pomoc vykonaná a to je určite šľachetné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @6ix9ine

Je 6ix9ine kráľ návratov?

Od momentu, kedy sa Danny vrátil do „normálneho“ sveta, už urobil niekoľko comebackov. Ľudia, ktorí ho sledujú na sociálnych sieťach si mohli všimnúť, že vždy po vydaní nového songu sa na istú dobu stiahne. Po určitom čase sa ohlási formou „tajnostkárskeho“ príbehu na Instagrame a väčšinou to ide ruka v ruke s novým singlom. Jeho bangre majú však aj napriek takejto striedavej aktivite stále milióny videní a ľudí to rozhodne baví.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @6ix9ine

Tekashi69 sa už viackrát prezentoval podobnou pomocou, no momentálne to povýšil na vyšší level. Bude takto pokračovať aj naďalej?

Nenávidené zviera svetového rapu? 6IX9INE je konečne späť!

Odporúčame