Prečo je na mieste si myslieť, že Pil C a Separ ovládnu slovenskú rap game?

Foto: Matúš Zeťák

Čakáme, čakáme, čakáme. Na dobré sa ale čakať oplatí. Na čo ale čakáme? Na publikovanie spolupráce, kde budeme konečne počuť dvojicu Pil C a Separ. Nie tak dávno takýto sme takýto feat reálny nepovažovali, pretože osobné vzťahy medzi týmito dvoma vyvolávali otázniky, ale môžeme byť radi, že všetko sa vyriešilo, ľady sa pohli a my sa môžeme tešiť na skutočne kvalitný slovenský rap.

O pripravovaných trackoch Pil C-ho a Separa sme vás už informovali. Všetko, čo v minulosti táto dvojica vyprodukovala, bol hit. Či už Idem C (s DMS), Dotokedydal (poznačené ukradnutým beatom, čo ale nič nemení na veci, že je to banger) a v neposlednom raede Vidím Jak Ich Jebe, čo je pravdepodobne jeden z najväčších klubových bangrov na našej scéne vôbec. Jednoducho, kombinácia týchto interpretov z DMS a Comebackgangu bola doteraz akýmsi lakmusovým papierikom úspechu. A keď sa na to pozrieme mierne analyticky a objektívne, neexistuje racionálny dôvod, prečo by to teraz malo byť iné.

Pil C a aj Separ nejeden rok patria k absolútnej špičke slovenského rapu. Prakticky aj československého. Pil C vydal zatiaľ posledný album 2086 koncom minulého kalendárneho roka, Separ publikoval svoj aktuálny album OG na jar roka 2020. Obaja majú čo ponúknuť, obaja si prechádzali alebo vlastne aj prechádzajú životnými obdobiami, kedy sa im evidentne tvorí dobre. A v neposlednom rade, za oboma stojí poriadne veľká a verná základňa priaznivcov, ktorá sa teší na každý jeden príspevok, každé jedno story či nový track.

Separ aj Pil C sú na vrchole svojich kariér, to je fakt. Hudobne, lyricky a aj po ľudských stránkach sú zase o niečo ďalej a preto sú naše očakávania len najvyššie. Ak sme postrehli správne, tešiť sa môžeme minimálne na 2 tracky (jeden by mal vyjsť už v nedeľu na producentský album Speciala) a nejeden fanúšik už načrtol myšlienku, že po vzore amerických interpretov by títo dvaja mohli „dokopať“ spoločný projekt. A pohrávanie sa s touto myšlienkou, ktorá sa ale nemusí zakladať na realite, nám dokopy dáva len jeden záver – projekt roka. Nuž, nie sme jediní, kto vo svojej hudobnej fantázii zašiel až do týchto končín.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Flexking a Radikal chystajú banger. Toto bude masakerrrr (VIDEO)

Na záver už len dodáme, že slovenská scéna dvojicu Pil C a Separ (ďakujem pekne), potrebovala ako soľ.

 

Odporúčame