Prenes sa do luxusu jedného z najznámejších miest sveta: Vďaka tomuto videu zažiješ Beverly Hills takmer ako na vlastnej koži

Pohľad na Beverly Hills

Poprechádzať sa po Beverly Hills by chcel azda každý (Zdroj: Unsplash/Caleb George)

#Slnko, milionárske vily, drahé autá a luxus všade, kam sa pozrieš. Aj tak by sme mohli charakterizovať Beverly Hills, mesto, ktoré sa nachádza v západnej časti Los Angeles County, čo je vlastne metropolitná oblasť rovnomenného mesta.


Nová kniha o Escobarovi: Narkobarónove tajomstvá odkrývajú priamo tí, ktorí ho dolapili


Beverly Hills spolu s mestom West Hollywood a dvoma štvrťami Los Angeles – Bel-Air a Holmby Hills patria do tzv. Zlatého trojuholníka, teda do jednej z najbohatších oblastí Kalifornie a takisto celých Spojených štátov. Dostať sa sem nie je úplne najlacnejšia záležitosť (i keď, v časoch slobodného cestovania, omnoho jednoduchšia).

Vďaka videu YouTube kanála J Utah sa môžeš na necelú hodinu preniesť priamo na najslávnejšie bulváre Beverly Hills, kde nie je problém stretnúť niekoho slávneho. Tak sa teda pokojne usaď a naplno si to uži. Bol si už v tomto slávnom meste? Páčia sa ti takéto videá? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/J Utah, Wikipedia/Beverly Hills
Odporúčame