Nákupy na online trhovisku? Vyskúšaj a zistíš, prečo sa ozaj oplatia

Nákup na pár klikov, je to rýchle a jednoduché

Nákup na pár klikov, je to rýchle a jednoduché (Zdroj: Kaufland)

#Elektronika, móda, šport, bývanie, vieš, ako dnes vyzerá nákupná revolúcia? Tak, že na jednom mieste nájdeš vyše 5 miliónov výrobkov na jednom mieste. Kde? Na Kaufland online trhovisku.

Čo urobí bežná slovenská domácnosť, keď sa jej pokazí vysávač a potrebuje zaň novú náhradu? Keď hľadá štýlový koberec do spálne, zišiel by sa jej kávovar, prípadne rieši dilemu, kde nájsť za rozumnú cenu záhradnú sedačku na terasu? Nebude strácať čas obiehaním obchodov, radšej vyrazí na trhovisko. Na Kaufland online trhovisko, kde nákupy nikdy neboli ľahšie.

Vyber si, zaplať a čakaj na kuriéra

Otvorené nepretržite a dostupné odvšadiaľ, to je online trhovisko od Kauflandu. Ponúka tovar od 3 000 rôznych obchodníkov a na stránke kaufland.sk tak nájdete výrobky z kategórie elektronika, bývanie, kuchyňa, DIY, záhrada, móda, hračky, drogéria, šport, ale tiež potreby pre domácnosť, deti či domácich majstrov.

Elektronika, móda, šport, z tej bohatej ponuky si vyberieš
Elektronika, móda, šport, z tej bohatej ponuky si vyberieš (Zdroj: Kaufland)

Výsledok? Vyše 5 miliónov produktov od slovenských i zahraničných predajcov dáva zákazníkovi istotu, že z bohatej zásoby sortimentu si naozaj vyberie, čo potrebuje. O to viac, že tovar je rozdelený do prehľadných kategórií a pri každej položke sa zobrazí nielen cena, ale aj fotka výrobku, informácie o ňom a údaje o konkrétnom dodávateľovi. Kto hľadá  ešte detailnejšie informácie, môže si ich jednoducho vybrať a nechať zobraziť.

Nie je ti niečo jasné? Žiadny problém, stačí využiť služby zákazníckeho servisu Kaufland, ktorý na otázky či objednávky odpovedá prostredníctvom zákazníckej linky alebo cez kontaktný formulár.

Načo chodiť do obchodu, keď ti na nákup stačí pár klikov?

Tak si teraz predstav, že už máš tovar vybratý. Presne ako na trhovisku. Starostlivo si porovnal ceny, preskúmal parametre a vieš, že ten nový fén alebo športová mikina by sa ti naozaj zišli. A čo ďalej? Pri platení sa dá využiť úhrada platobnou kartou alebo cez PayPal účet, čiže potrebuješ len pár klikov a objednaná zásielka je na ceste k tebe. Potom už stačí počkať na kuriéra a tovar máš o pár dní doma.

Viac výrobkov, viac značiek, to všetko nájdeš na Kaufland online trhovisku
Viac výrobkov, viac značiek, to všetko nájdeš na Kaufland online trhovisku (Zdroj: Kaufland)

A čo ak sa nakupujúci rozhodne objednávku vrátiť bez udania dôvodu? Má na to čas 14 dní od prevzatia zásielky, ktorú dodávateľovi späť posiela poštou. Žiadna z predajní obchodného reťazca totiž nerieši vrátenie objednaného tovaru ani jeho reklamácie, všetko prebieha jednoducho a pohodlne online na stránke www.kaufland.sk.

Ponuka produktov aj sortimentu sa bude neustále rozširovať, pretože chceme, aby sa z Kaufland Online trhoviska stalo to najlepšie miesto pre pohodlné a rýchle nákupy slovenských aj medzinárodných značiek. Tak, ako je to v predajniach Kaufland,“ vysvetľuje hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko Lucia Vargová. Veď kto by dnes strácal čas obiehaním obchodov, keď všetko, čo potrebuje, nájde na trhovisku?

Zdroj: PR článok
Odporúčame