Boy Wonder: Pre všetkých poeťákov, toto je posledná možnosť sa so starým Wondym stretnúť

Na koho ďalší sólový album čakáme najdlhšie zo všetkých raperov? To je otázka, na ktorej odpovedi sa zrejme drvivá väčšina z nás zhodne. Čakáme na album slovenského rapera z českého labelu Ty Nikdy. Šššš Boy Wonder.

Jeho album bol avizovaný ešte v roku 2015, no ako určte vieš, nedočkali sme sa ho. Jeho debutové sólo sme mohli naposledy počuť  v roku 2012, a to ikonický album Špinavý Poet. Je to teda 8 dlhých rokov čo čakáme na druhé sólo. Neskôr sme sa však dočkali aspoň albumov skupiny BoyBand, v ktorom pôsobí s hlavou Ty Nikdy, s Ideom,či jeho slôh na spoločnej labeovej platni. Wonder tiež nedávno avizoval, že ak sa nič nepokazí, nového BoyBandu by sme sa mohli dočkať v roku 2021. Nás však zaujíma iná informácia.

„Druhý videoklip z připravované Boy Wonderovy desky. Vychází u Ty Nikdy na podzim 2015.“

Po dlhej dobe sa už najbližší víkend (konečne!) dočkáme jeho novej skladby. Tak to aspoň avizoval Boy Wonder ma jeho instagramových storkách. Naposledy sme ho mohli okrem #hot16challenge2  počuť ešte vo februári minulého roka, keď vydal skladbu Stále Vládze. Skladba, ktorej sa dočkáme cez víkend má byť akýmsi rozlúčením s Wonderom, akého sme poznali na už spomínanom albume Špinavý Poet. Prečo? Pretože aj podľa jeho vlastných slov je už úplne inde. Soo, stay tuned.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame