POZOR! Kali pridáva dôležité info ku koncertu v Bratislave

Kali aktuálne organizuje koncertné turné k svojmu zatiaľ poslednému sólovému albumu Dovi Dopo. Už zajtra čaká tohto slovenského rapera predstavenie v hlavnom meste Slovenska Bratislave, pričom Kali sa rozhodol pred celou akciou svojich fanúšikov informovať.

Na svojom profile na sociálnej sieti Kali napísal: „Info ku Piatkovej akcii v Bratislave. O 20:00 sa otvárajú brány a začína program,OPAKUJEM,PROGRAM=nie moje vystúpenie,nie vystúpenie hostí❗️Prečo hostia začínajú o 23:10 a ja o pol noci,keď sa otvoria dvere do HANT ARÉNY už o 20:00?“ začal svoj príspevok, v ktorom sa vyjadril k viacerým témám.

„No preto, pretože 4500 ludí nevôjde do haly za 30 minút. Prečo nevôjdu za 30 minút?No lebo po prvé,dvere nejsu ako MICHALSKÁ BRÁNA a po druhé,budú sa robiť aj bezpečnostné kontroly. No a dať koncert o 20:30 pre cca 300 ludí,čo sa dostanú dnu skôr,je nefér voči ďalším 4200??‍♂️Ja som si istý, že tento oznam napísaný takto debilne nepatrí konkrétne nikomu z vás,čo dojdete v Piatok večer,“ pokračuje jeden z najpopulárnejších slovenských raperov.

https://www.instagram.com/p/BvhoyEzDUPK/

„Ale mám skúsenosť,že ma ludia doj*bali v minulosti za to,že som nehral už o 20:00,ako bolo napísané na udalosti.Na udalosti je napísané ZAČIATOK AKCIE O 20:00.To znamená,že vtedy začína akcia,otvára sa hala,klub,krčma,pub a ne že vtedy vystupuje už interpret?alebo že nemali kde parkovať,ušiel im bus a vonku bola zima????‍♂️Nechcem sa nikoho dotknúť,ale už mi chodia správy,že niekto čakal,že budem hrať pomaly na obed??‍♂️Keď začnem robiť pesničky pre deti,ako Mirko Jaroš (to nemyslím v zlom),budem možno hrať aj počas obednej siesty,ale zatial to bude skor v nočných hodinách.BRATISLAVA TEŠÍM SA NA VÁS MOC????????????,“ zakončil Kali, ktorý neskrýval mierne rozhorčenie.

Každý, kto už má skúsenosti s rapovými festivalmi či akciami, potvrdí, že hlavný interpret príde až v čase, keď je minimálne opticky jednoznačné, že hala je zaplnená a fanúšikovia nečakajú v radoch pred vstupom. Z tohto pohľadu sú Kaliho slová logické a hádam sa po tomto príspevku minimálne negatívne či nahnevané správy zjemnia a nebude ich tak veľa.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separ rozširuje ponuku. Má svoje vlastné čipsy!

A vy, ktorí váhate, či ísť na Kaliho bratislavský koncert – tento interpret čoskoro zrejme skončí svoju aktívnu kariéru a treba využiť priestor, kým ešte v plnej sile vystupuje. Nie, že by sme vás navádzali, ale účasť na tomto podujatí rozhodne neoľutuje.

Odporúčame