Porsche Boy vydáva debutový album Z DOMU PREČ

Porsche Boy Z Domu Preč

Porsche Boy Z Domu Preč

Vyšiel Stanko Lobotka. V 2019 ma objavili ľudia. Zrazu sa začalo diať strašne veľa vecí zo dňa na deň,“ hovorí Porsche Boy v dokumente ART IS NICE w/ PORSCHE BOY. Ten vyšiel deň pred zverejnením coveru a tracklistu jeho debutového albumu Z Domu Preč.

Len nedávno sme ťa infomovali o prvej skladbe, ktorá sa na albume Z Domu Preč objavuje. O videoklip ku skladbe Back In The Dayz sa postaral tím produkce beze strachu a vyšiel na YT kanáli WELOVEVERYSIMPLE. AK sa chceš o skladbe dočítať viac, klikni sem. Vráťme sa k albumu Z Domu Preč.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PORSCHE BOY (@miskopipisko)

Porsche Boy – Z Domu Preč

Už podľa posledných skladieb môžme cítiť to, že Porsche Boy akosi zmenil celkový mood jeho tvorby. Album bude obsahovať 10 skladieb a 7 hosťov. Ide o chalanov z Haha Crew – Zayo a Dalyb, ďalej Ego, Taomi, Mess, SIMILIVINLIFE a Duch. Leaky skladieb si môžeš vypočuť už v spomínanom rozhovore. Post s coverom, o ktorý sa postaral Squf, prikladáme vyššie.

Ďakujem všetkým, ktorí sa podielali na tvorbe, veľmi si to vážim

Predpredaj debutového albumu prebieha na tomto linku. „Release na streamovacích platformách bude neskôr, preto kto si dnes album predobjedná, má možnosť počuť ho skôr, napísal na instagramovej storke. Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: aukay_35mm

 

Odporúčame