Porsche Boy – Stanko Lobotka. Skladba, o ktorej nevieš, čo si myslieť

Sú skladby, ktoré sa okamžite stanú hitom. Sú skladby, ktoré zaujmú, pretože majú kvalitný klip, respektíve ich autormi sú známi interpreti, na ktorých si fanúškovia kliknú už len preto, lebo sú zvedaví. Potom máme skladby, ktoré zaujmú svojou absurditou, ale získajú si pozornosť, pretože je na nich niečo chytľavé. A potom je tu skladba Stanko Lobotka.

Názov skladby je meno slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku, ktorý je momentálne hráčom španielskeho klubu Celta Vigo v najvyššej lige v Španielsku v La Lige. Prečo je tomu tak sme sa doposiaľ nedozvedeli, ale píšeme to len preto, aby ste boli aspoň v miernom obraze.

Táto pieseň je v čase vznikania tohto článku 14kou v slovenských trendoch. A čo k nej napísať? Ona sa nedá opísať. Je to tak absurdné a nečakané, že aj keď máte chuť to od prvej sekundy vypnúť, neurobíte to, pretože ste zvedaví, ako to bude ďalej pokračovať.

Nejdeme súdiť kvalitu ani dôvod vzniknutia tejto skladby. To už necháme na vás. Sto ľudí, sto chutí a myslíme si, že niekomu sa určite bude páčiť. Vyšla pod labelom FCK THEM, ktorý má nielen u nás, ale aj vo svete dobré meno.

Reakcie ľudí v komentároch sú skutočne zaujímavé a odporúčame si ich prečítať. Aj tento článok vznikol preto, že sme zvedaví, aký máte názor na túto skladbu.

Odporúčame