Porsche Boy slávi s trackom POMPIM úspech. Na YouTube dostupné aj video

Porsche Boy patrí do kategórie slovenských rapperov, ktorí rozdeľujú názory poslucháčov. Niektorým sa to páči a podporujú túto odrodu new schoolu, potom sa nájdu takí, ktorí nešetria kritikou. Tak či onak, Porsche Boy tvorí aj v roku 2021 a už niekoľko dní je na svete jeho nová skladba POMPIM, o ktorej si možno k dnešnému dňu nepočul. Tak si ju poďme pozrieť zblízka. 

POMPIM je track, ktorý vyšiel v úvode tohto mesiaca a v čase vznikania tohto textu má približne 50 tisíc pozretí. Myslíme si, že vzhľadom na to, že Porsche Boy stále patrí k začínajúcim rapperom, sa jedná o pomerne zaujímavé číslo, ktoré by malo v dohľadnej dobe ešte rásť.

Ak Porsche Boya nemáte radi, tak tento song u vás úspech sláviť nebude. Ale ak ste si v minulosti od neho už skladby už vypočuli, tak pokojne dajte šancu aj tejto. POMPIM svojím charakterom zapadá do doterajšej Porscheho tvorby. Niekoho poteší, niekoho pobaví, iného pohorší.

Nič to ale nemení na tom, že Porsche Boy dal o sebe vedieť aj v prebiehajúcom kalendárnom roku a pravdepodobne nepotrvá dlho a dočkáme sa od neho aj ďalšej novej hudby. Ktovie, možno od neho budeme počuť aj podobný banger ako bol v minulosti Stanko Lobotka.

Foto: Porsche Boy, Instagram profil Porsche Boy

Odporúčame