Ponuka pre producentov, šanca pre raperov

O čo vlastne ide? Už čoskoro spúšťame na našej stránke v sekcii obchod ďalšiu rubriku. Už od začiatku nášho fungovania sa snažíme dávať priestor aj menej známym interpretom, a funguje to skvele. Samozrejme, hlavne vďaka vám vidíme, že to má zmysel, a aj články o začínajúcich, respektíve menej známych raperoch sú čítané stovkami ľudí. Prejdime už ale k nášmu novému počinu.

V sekcii obchod sa čoskoro pridá kolónka „Beaty“. V tejto sekcii nájdete množstvo podmazov od známych, ale hlavne menej známych producentov. Producent si určí cenu za beat, my uploadneme ukážku beatu, a Vy môžte veselo počúvať a nakupovať. Samozrejme, ku každému beatu bude uvedený aj autor, ktorého potom môžeš cez nás aj kontaktovať. Chceme vám takto priblížiť možnosti, ktoré ako začínajúci interpret máte. Samozrejme sekcia bude slúžiť aj pre bežných fanúšikov. Možnosť vypočuť si množstvo beatov bude určite jedinečná a hlavne jednoduchá.

Koho beaty sa budú na stránke objavovať? Kohokoľvek, kto nás kontaktuje. Samozrejme, v štádiu riešenia je aj množstvo, pre verejnosť, viac známych beatmakerov, ktorí budú takisto ponúkať svoje muziky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *