Pokračovanie Zaklínača s novým Geraltom z Rivie: Si zvedavý, čo sa stane, keď sa tvár lovca monštier nahradí?

pokračovanie Zaklínača v novom obsadení

Pokračovanie Zaklínača prináša nového hlavného predstaviteľa (Zdroj: YouTube/stryder HD)

#Vedel si si niekedy predstaviť, že Henry Cavill už nebude Zaklínač? Po nakrútených prvých troch sériách je dnes ale jasné, že sa do tohto projektu nevráti. A keďže už vieme, kto prevezme ikonický meč so zaklínačským medailónom, na internete sa vynárajú zaujímavé obrázky, ako bude nový lovec monštier vyzerať.

Pokračovanie Zaklínača prináša množstvo otázok a zmiešané emócie fanúšikov

Oficiálnym pokračovateľom je austrálsky herec Liam Hemsworth. Mnohých fanúšikov tento krok prekvapil, pretože Henry Cavill bol svojím zanietením a prístupom asi najlepšou možnou voľbou. Tretia séria je už nakrútená a ďalšie pokračovanie, už s Liamom Hemsworthom, sa ešte len chystá.

Vynára sa veľa nezodpovedaných otázok a medzi nim aj tá, či môže byť Hemsworth adekvátnou náhradou za doterajší výkon Cavilla? Internet je miestom, kde sa každá predstava môže stať realitou a to je aj najnovší prípad v súvislosti s novým hlavným predstaviteľom Zaklínača.

Čo sa stane, keď sa tvár Zaklínača nahradí?

Deepfake je názov pre technológiu umelej inteligencie, ktorá dokáže vytvárať falošné videá a fotky s dojmom pravosti. Funguje tak, že nahrádza existujúci obraz, napríklad tvár človeka, podobizňou niekoho iného. A presne to sa stalo aj novému predstaviteľovi Zaklínača.

Tvár Liama Hemswortha bola prenesená do tváre Henryho Cavilla v jednej z už existujúcich scén seriálu. Sám Cavill na svoj instagramový účet pred časom napísal: „Namiesto mňa prevezme plášť Bieleho vlka fantastický pán Liam Hemsworth.“

Na oplátku, aj Liam Hemsworth pridal svoje vyjadrenie pre fanúšikov na sociálnych sieťach: „Henry Cavill bol neuveriteľný Geralt a som poctený, že mi odovzdáva opraty a umožňuje mi vziať do rúk čepele Bieleho vlka v ďalšej kapitole jeho dobrodružstva.“

Že je to nepredstaviteľné a aj šokujúce? Hlavu hore, video od Deepfake ti ponúkne „prvý pohľad“ na to, ako by mohla nadchádzajúca séria vyzerať. Pozri si video, ktoré zobrazuje vedľa seba zábery z pôvodných scén Zaklínača v porovnaní s umelo upravenými scénami s novým protagonistom. Nuž, aj toto dokážu moderné technológie.


Budeš sledovať pokračovanie Zaklínača aj po zmene v obsadení hlavnej postavy?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame