Henry Cavill si Supermana nezahrá: Jeho návrat do Zaklínača to však neznamená

Henry Cavill

Henryho Cavilla už neuvidíš ani v Supermanovi, ani v Zaklínačovi (Zdroj: Flickr/ Gage Skidmore)

#Mnoho fanúšikov seriálu Zaklínač v októbri zarmútila správa o tom, že Henry Cavill ako Geralt z Rivie končí. Len krátko predtým herec potvrdil, že si zopakuje rolu Supermana. To sa napokon nestane, no ako potvrdil portál Variety, Cavill sa ani napriek tomu do Zaklínača nevráti. Úlohu Geralta po ňom prevezme Liam Hemsworth.

Superman bez Cavilla

Cavill si Supermana prvýkrát zahral už v roku 2013 a túto úlohu si naposledy zopakoval v potitulkovej scéne filmu Black Adam. V októbri tohto roku herec oznámil, že sa ako Superman vráti aj v ďalšom filme. Plány sa ale zmenili po tom, čo DC Studios prevzala dvojica James Gunn a Peter Safran. Tí síce nového Supermana chystajú, no film sa bude venovať skoršiemu obdobiu jeho života. Cavilla v ňom teda neuvidíš.

„Peter a ja máme pre DC plány, z ktorých by sme nemohli byť viac nadšení. Už začiatkom roka zverejníme informácie o našich prvých projektoch. V pláne je aj Superman. V počiatočných fázach sa príbeh bude venovať hlavne skoršiemu obdobiu jeho života, takže ho nebude hrať Henry Cavill. S Henrym sme ale mali skvelé stretnutie. Sme jeho fanúšikmi a prebrali sme viacero zaujímavých možností spolupráce do budúcna,“ napísal James Gunn na Twitteri.

 „Je to smutná správa. Napokon sa ako Superman nevrátim,“ napísal Cavill na Instagrame.„Po tom, čo mi štúdio v októbri povedalo, aby som oznámil svoj návrat, to nie je najjednoduchšie, ale taký je život. Veci sa menia a rešpektujem to. James a Peter budujú univerzum a ja im a všetkým zúčastneným držím palce a želám veľa šťastia.“


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame