Po Separovi prichádza na čerpaciu stanicu Sima: Bude predávať bábovku

Sima a jej bábovka (Zdroj: IG/@MarkoSebesta)

#Firmy čoraz viac vkladajú dôveru do influencerov, aby spropagovali ich produkty. Napriek tomu, nájdu sa aj influenceri, ktorí ponúkajú svojim fans v spolupráci s firmou vlastné produkty, ktoré aj sami vymysleli. Príkladom môže byť Separ, ktorý prišiel s pečiukom, ktoré rozbilo internet. Čerpacia stanica nemenovanej značky OMV dala pred nedávnom príležitosť vytvoriť si vlastný produkt najviac hot interpretke na Slovensku, ktorú všetci poznáme pod menom Sima.

Tej sa darí po všetkých stránkach, ako hudobne, tak aj v osobnom živote. Predvčerom oznámila, že do predaja ide jej „Vážna bábovka“. Sima má tento typ pokrmu veľmi rada, a tak bolo logické, že pripravila zmenšenú verziu bábovky do predaja pre svojich verných fanúšikov. Hneď ako sa dostali bábovky na pulty predajní, fanúšikovia výkupili takmer všetko, takže úspech tohto projektu môžeme potvrdiť už v prvý deň predaja.

Sima
Sima a jej bábovka (Zdroj: IG/@MarkoSebesta)

Vážnu bábovku od Simy kúpiš za 1,50 €, ale ak si ju dáš aj s kávou, bude ťa to stáť 2,50 €, čo je cenovo výhodnejšie. My vieme oceniť takéto spolupráce, pretože interpreti dostanú ďalší priestor na zviditeľnenie sa. Zároveň si môžu zarobiť aj mimo koncertov a či už veríš alebo nie, majú bližšie k fanúšikom, ktorí si môžu od nich niečo kúpiť a nemusí to byť len tričko za 20 €.

Sima si robila vlastnú bábovku aj doma na livestreame, ktorý potom zverejnila na IG. Ak sa chceš dozvedieť viac zaujímavých informácií, tak to čekni.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIMA (@simonahegerova)

Zdroj: Sima
Odporúčame