Po rokoch opäť spolu. Momo a Separ ti posielajú „Karmu“

Dlhé roky sme neboli svedkami spolupráce dvojice Momo a Separ. To je však už minulosť. Títo rešpektovaní slovenskí rapperi sa aktuálne objavujú na spoločnom tracku s veľavravným názvom „Karma“. Poďte sa pozrieť, o čo sa v tomto prípade jedná. 

Momo a Separ spolu na feate

Skladba „Karma“ bude súčasťou CD Dravec, ktorého autorom je Momo a momentálne je v predpredaji. Už keď bol zverejnený tracklist, kombinácia týchto dvoch rapperov zaujala, pretože na ich featy sme v uplynulých rokoch neboli zvyknutí. Dôvod bol prostý, nespolupracovali.

Separ sa rozhovoril o novoobnovenej kooperácii na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Jedného dňa som letel točiť klip na SMGO do Paríža. Na úplnu halucináciu, tým istým letom išiel do Paríža aj Momo. Cestou tam, aj cestou späť, to nevymyslíš. Jediné voľné sedadlo bolo vedľa mňa (ako z filmu).“

„Keďže sme mali veľa nevypovedaného, obidva lety sme sa porozprávali jak dospelí ľudia. Povedali sme si, čo bolo treba a podali si ruky. Pestovať hnev nikam nevedie a keď človek dokáže priznať chybu, je normálne odpustiť mu. No a keďže tlak verejnosti bol extrémny, slovo dalo slovo a po cca pol storočí je tu ďalšia spoločná vec,“ napísal člen skupiny DMS.

Skladba vyšla včera večer a už v tejto chvíli má na YouTube približne osemdesiat tisíc views. Toto číslo bude stúpať. Tento track má rozhodne potenciál byť jedným z najpočúvanejších v aktuálnom kalendárnom roku, nebudeme však predbiehať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Separ IG

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *