Vyberáme najlepšie Play2earn hry pre krypto nadšencov: Za hranie si vieš zarobiť reálne peniaze!

Vyberáme najlepšie Play2earn hry

Vyberáme najlepšie Play2earn hry (Zdroj: Unsplash.com/SCREEN POST)

#Koncept hier Play2earn sa stáva čoraz vyhľadávanejším. Ide o hry, v ktorých si môžeš hraním zarobiť skutočné peniaze. Ich počet neustále narastá a okrem prehliadačových hier si obrovskú popularitu začínajú získavať mobilné verzie. Vďaka tomu sa blockchainový priemysel dostáva na úplne novú úroveň. Nakoľko čoraz viac ľudí (ale aj hráčov) uprednostňuje smartfóny pred stolnými počítačmi, trh sa začína poriadne rozrastať.

Preto sme si pre teba pripravili zopár tipov na Play2earn hry. Aj keď sa ti možno spočiatku názvy hier budú zdať neznáme, spôsob zarábania v nich budeš určite poznať. Mnohé ťažia z konceptu získavania hernej meny, ktorú si vieš premeniť na peniaze, resp. kryptomeny. Ktorú hru si už vyskúšal hrať ty a preferuješ Play2earn hry pred bežnými arkádami?


Zisti konečne, čo je NFT: Ide o ďalšiu krypto-revolúciu a mal by si sem investovať svoje peniaze?


Axie Infinity

Jedna z najpopulárnejších Play2earn hier je Axie Infinity. Zmenila životy už mnohým ľuďom. Zarobiť si ňou môžeš stabilné Ethereum, čo ľudia využívajú ako náhradu zárobku počas pandémie. Koncept hry spočíva v zbieraní zbraní, ktoré použiješ na súboj proti príšerám. Hráči zbierajú tzv. Axie Infinity Shards (AXS). Zo súbojov s príšerami zbieraš body, ktoré meníš za kryptomenu. Nutný je malý vstupný poplatok – ak sa však na to necítiš, môžeš požiadať aj o štipendium, ktoré ti vstupný poplatok uhradí.

Reward Hunters

Reward Hunters je jednou z najnovších hier. Aktuálne je mimoriadne populárna ako na iOS, tak na Android. Koncept spočíva v režime battle royale s otvoreným stredovekým svetom. Vybrať si môžeš medzi súbojom 1v1, ale aj last man standing s ôsmimi hráčmi. Časom chcú vývojári pridať aj rôzne udalosti a týždenné majstrovstvá, ktoré poznáš z mnohých battle royale hier. Ak sa chceš zúčastniť diania, potrebuješ získať RHT token.

Farmers World

Čoraz viac populárnejšími sa stávajú aj oddychové hry podobné Farming Simulatoru. Vo Farmers World spravuješ farmu – musíš nakupovať semienka, pestovať, starať sa o polia a vedieť, kedy žať. Body okrem dobrej úrody, ktorú predáš, vieš získať aj súbojom s inými farmármi. Daj si však pozor, pretože ostatní farmári môžu napadnúť aj teba. Hra je postavená na blockchaine WAX a v poslednej dobe zaznamenáva nevídaný rast.

Monsta Infinite

Monsta Infinite je jednou z mnohých hier, ktorých koncept je založený na súboji s príšerami. Na Filipínach je mimoriadne obľúbená a očakáva sa, že jej popularita porastie aj inde. Bojuješ vďaka kartičkám, ktoré obsahujú útočné alebo obranné schopnosti. Na výhru budeš potrebovať dôvtip, cit pre predvídavosť a, samozrejme, aj trochu šťastia.

Binemon

Ako ti možno napovedá už názov, Binemon je odvodené od Pokemon. V hre zbieraš množstvo prvkov – okrem samotných Pokemonov aj rôzne zberateľské predmety. Ako hráč si môžeš vybudovať svoju vlastnú armádu známych postavičiek a bojovať s nimi v režimoch PvE alebo PvP. Na úspešné súboje získavaš Ambrosia, ktoré na trhu vymeníš za skutočné peniaze.

Devikins

Davikins je tzv. ťahová hra. Zbieraš v nej postavičky, o ktoré sa neskôr staráš. Obsahuje prvky RPG a mnohí ju prirovnávajú k známemu Tamagotchi, ktoré budú určite poznať tvoji rodičia. Postavy môžeš neskôr predávať, ale aj kupovať pomocou Devicoin. Hra sa neustále rozširuje a preto máš istotu, že akcie nepadnú zo dňa na deň.

Plant vs Undead

Ak si niekedy hral Plants vs Zombies, určite vieš, v čom spočíva prístup hry Plant vs Undead. Ide o koncept tower defense stratégie, v ktorej chrániš svoju pevnosť pred nemŕtvymi. Hra je bezplatná a svoje rastlinky vieš predať na NFT trhu. Najväčší nárast v popularite zažíva aktuálne Brazília. Najlepšie na nej je, že na to, aby si získal kryptomeny, nemusíš zaplatiť žiadny vstupný poplatok.

Realm

Realm je veľmi komplexnou hrou. Spája herné mechaniky s umením a hudbou. V Realm musíš zachrániť svet pred skazou. Hráči v nej zbierajú rôzne dôležité zdroje, odomykajú nové regióny a získavajú žetóny RML, vďaka ktorým zvyšujú úroveň svojej ríše. Tieto žetóny vieš neskôr na trhu vymeniť za skutočné peniaze.

Crypto Shooter

Existuje viacero hier s titulom shooter. Táto je dostupná pre mobilné zariadenia. Ako hráč musíš pomôcť vtáčikovi Sparkymu zachrániť jeho mláďatá spájaním a praskaním bublín. Preskúmať môžeš hneď niekoľko máp a viac ako 100 úrovní. Za hranie získaš SparkPoint. Crypto Shooter je úplne bezplatná hra, ktorú platia reklamy.

Zdroj: hashtag.sk, coinmarketcap.com
Odporúčame