CyberTrade Metaverse: Slovenská RPG hra predala NFT za 300 tisíc dolárov do niekoľkých sekúnd

(Zdroj: CyberTrade)

#Unikátna slovenská RPG hra CyberTrade má za sebou úspešný predaj NFT. Predala 1500 unikátnych komponentov do hry za 300 tisíc dolárov, viac ako 260 tisíc eur. Všetky NFT sa vypredali za niekoľko sekúnd.

Predpredaj NFT na Binance NFT Marketplace bol posledným krokom pred spustením alfa testu hry, na ktorý sa priebežne zaregistrovalo viac než 132 000 ľudí. Tí mali unikátnu možnosť získať prístup k NFT komponentom za zvýhodnenú cenu, pretože tie isté komponenty budú po oficiálnom spustení hry drahšie.


Ako zarobiť na kryptomenách a ďalších prevratných novinkách? Poradíme ti, čo robiť


NFT boli predané formou tajomného boxu (Mystery Box), ktorý môžeme prirovnať k otvoreniu balíčka zberateľských kariet. Užívatelia presne nevedia, ako bude komponent, ktorý kupujú vyzerať. Záujem bol napriek tomu obrovský.

„Pokiaľ chcete byť najlepší, musíte spolupracovať s najlepšími a sme hrdí, že sa náš projekt spojil s Binance NFT a Mystery boxy sa vypredali za pár sekúnd,“ hovorí Rastislav Bakala, CEO Qorpo.

(Zdroj: CyberTrade)

CyberTrade je pripravovaná NFT MMORPG hra postavená na princípe P2P (play-to-earn) s vlastným metaverzom, za ktorou stojí slovenská spoločnosť Qorpo. Odohráva sa vo futuristickom svete, v roku 2101. Má niekoľko herných režimov, v ktorých môžu hráči hrať s unikátnymi bojovníkmi, predmetmi a vozidlami. Tie si môžu do hry kúpiť vo forme NFT.

Hraj a zarábaj

CyberTrade zároveň emituje vlastnú kryptomenu $CCASH, ktorú hráči získavajú počas hrania hry. Môžu si za ňu kupovať pozemky, stavať budovy, jazdiť v lepších autách a nosiť kvalitnejšie oblečenie. Celá hra je nastavená tak, aby pomohla rozšíriť a zväčšiť potenciál NFT trhu s neobmedzenými odmenami a maximálnym možným ziskom pre hráča. Celkovo bude k dispozícii 1 000 000 000 tokenov $CCASH a počiatočná trhová kapitalizácia bude nižšia než 1 milión dolárov.

„NFT hry sa v roku 2021 stali jedným z najrýchlejšie rastúcich krypto odvetví. Model play-to-earn hier mení herný priemysel a mnoho ľudí oň prejavuje záujem. Prudký nárast popularity NFT rozvoju P2E hier veľmi pomohol. Hráči prechádzajú od tradičných hier tam, kde môžu získavať odmeny v kryptomenách,“ dodáva Daniel Fekete, marketingový manažér Binance pre Českú a Slovenskú republiku.

Qorpo je medzinárodná spoločnosť zo Slovenska, ktorá sa zameriava na prepojenie herného priemyslu s blockchainom, kryptomenami a NFT. V súčasnosti má Qorpo funkčnú hru NFT Trade Race Manager, kryptopeňaženku a token IOI. Na Slovensku spustila prvý NFT trh, kde predávajú svoje diela popredné slovenské hviezdy ako Kontrafakt, Separ či Viktor Sheen.

(Zdroj: CyberTrade)
Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame