Píše tvojej babe zadaný chalan? Pošli mu videoklip od BARB

BARB spoločne s dievčatami odháňajú zadaného chalana

Po vydávaní rôznych coverov na Eminema či Kontrafaktu, sa rozhodla BARB urobiť vlastný a originálny projekt v podobe EP-čka.

Pilotný videosingel dostal názov PAPAČAU, v ktorom sa spája partia kamošiek, ktoré si chcú užiť večernú párty. Dobrú náladu však preruší chalan, ktorý sa chce k nim votrieť do bytu, aj napriek tomu, že má frajerku. To dievčatám vadí a dávajú mu jasne najavo, že s ním nerátajú a odkazujú mu „PAPA-ČAU – vráť sa k frajerke“. Samozrejme, túto informáciu napíšu aj jeho frajerke, ktorá si už so svojím sukničkárom musí poradiť sama. Scenár, réžia a nápad samotného klipu vznikli priamo v hlave BARB. Kamery sa zhostil RobimHoodOfficial.

Mladá speváčka, ktorá pôsobila v roku 2015 v česko-slovenskej SuperStar, začína naplno s vlastnou slovenskou tvorbou.  Po kozmetickej zmene mena z Barbora Hazuchová na BARB, je interpretka konečne pripravená na novú kapitolu svojej kariéry.

Speváčka avizuje, že onedlho od nej môžeme očakávať namiesto žánru pop funk aj synthwave skladbu s názvom OFFLAJN s hudobnou produkciou od S3RiOUS-a, ktorý produkoval hity ako „Fenomen“ či „Deti stratenej generácie“ od Rytmusa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Hazuchová (@barbhazuchova)

Odporúčame