Pirát Krištofič prijal podmienku a zavrel Vémolovi ústa! Prekvapivý zvrat v kauze červený roh

Vémola

Samuel Krištofič a Karlos Vémola s titulmi Oktagonu (Zdroj: Instagram/oktagonmma)

#Samuel „Pirát“ Krištofič sa na turnaji Oktagon 26 na pražskej Štvanici stal dočasným šampiónom Oktagonu v strednej váhe. Bodovým víťazstvom nad Marcinom Naruszczkom si jednoznačne povedal o zápas s Karlosom Vémolom, ktorý je už veľmi dlhú dobu naplánovaný na koniec roka 2021. Súboj sprevádzali dohady o tom, kto nastúpi do ktorého rohu, no momentálne je pravdepodobne koniec všetkým debatám.

All in? Poďme na to

Keď Karlos Vémola prišiel s absurdnou podmienkou, že do zápasu s Pirátom nastúpi len z pozície červeného rohu, nevyzeralo to s týmto súbojom najružovejšie. Vedenie Oktagonu a ani sám Pirát nemali v pláne Vémolovi ustúpiť, a tak sa český Terminátor rozhodol, že ponúkne Pirátovi dohodu. Tá znela, že Vémola nastúpi do modrého rohu, ak víťaz tohto súboja si odnesie aj výplatu svojho súpera.

Spočiatku sa tento netradičný návrh slovenskému šampiónovi vôbec nepozdával a bez väčšieho váhania ho odmietol. Časom však zmenil svoj názor a na svojom Youtubovom kanáli pridal 5-minútové video, v ktorom pristupuje na túto podmienku. „Keď som videl, ako extrémne makáme a posúvame sa vpred, uležalo sa mi to v hlave. S podmienkou, že víťaz 30. 12. berie obe výplaty, súhlasím,“ povedal vo svojom videu.

Rozuzlenie

Podľa tohto vyjadrenia už vyzerá byť zápas Pirát vs. Vémola samozrejmosťou aj čo sa týka poradia nástupu do zápasu. Prvým, teda hosťujúcim, bojovníkom bude Karlos Vémola, ktorý už raz v pražskej O2 Aréne nastupoval proti slovenskému bojovníkovi do modrého rohu. Bolo to v Zápase storočia proti Attilovi Véghovi, ktorý Terminátorovi uštedril prvý knokaut v kariére.

Práve Attila Végh bude veľmi dôležitou súčasťou duelu Pirát vs. Vémola, keďže je hlavným trénerom trnavského Spartakus Fight Gymu, kde momentálne pôsobí dočasný šampión strednej váhy. Krištofič nastúpi opäť do červeného rohu a pokúsi sa získať skutočný titul Oktagonu proti domácej legende a jednej z najlepších stredných váh v Európe.

Zdroj: hashtag.sk, Youtube/Pirát Krištofič
Odporúčame