Pil C vydal nový videoklip. Jeho CD nájdeš aj na streamoch

Pil C vydal nový videoklip. Jeho CD nájdeš aj na streamoch. O Pil C-m sa bude v najbližšom období hovoriť veľmi často. Jeho album Odsúdení na úspech je čerstvou hudobnou novinkou. Od polnoci je dostupný aj na streamovacích platformách. 

Ak si platíte Apple Music, Spotify alebo podobné služby, môžete počúvať Pil C-ho nový album aj vy. Odsúdení na úspech je CD, ktoré láka, pričom Pil C vydal nový videoklip. Konkrétne na YouTube publikoval song „7:30 RÁNO V BRATISLAVE“, kde sa na beate objabujú OTIS, LUCA BRASSI10X a SAK10DENZ. 

⇒ Album Odsúdení na úspech si aj s merchom objednať KLIKNUTÍM SEM

K publikovaniu albumu na streamy sa vyjadril prostredníctvom Instagramu aj Pil C. „Album je online všade! Odsúďte ho na úspech, tak ako sme naň odsúdení my všetci, čo na sebe tvrdo a neúnavne makáme. Môžu nás nachvíľu zlomiť, môže sa zdať, že sme niekedy na dne, ale máme ideu, vieru a hodnoty, a vieme, kam smerujeme!“

⇒ Album Odsúdení na úspech si aj s merchom objednať KLIKNUTÍM SEM

„Zdieľaj, lajkuj, komentuj, šír to do sveta, povedz o tom každému. Nechaj to hrať z každého auta, z každého bytu, z každého telefónu, Bluetooth repráku, v škole, na úrade, na ulici, vo vlaku, všade! Ďakujem vám z celého srdca, Lukáš,“ zakončil Pil C.

Photo credits: Pil C, IG

Ostatné: V exkluzívnom rozhovore sme vyspovedali producenta Jerry Leeho. Porozprával sa s nami o novom EP NEW LEVEL, o začiatkoch, ale aj o tom, s kým sa mu najlepšie spolupracuje. Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Odporúčame