Pil C spúšťa predpredaj nového albumu a spolu s ním vydáva aj nový videosingel

Dátum, na ktorý toľko fanúšikov čakalo, sa konečne naplnil. Pil C dnes spustil predpredaj svojho druhého sólového albumu, ktorý nesie zaujímavý názov – V Rádiu Hral Elán, Keď Umrel Tupac. My už poznáme kompletný tracklist, na ktorom sa nachádza 12 skladieb (1 už poznáme). Ak pravidelne sledujte Lukášove sociálne siete, tak už iste poznáte aj mená niekoľkých hostí, ktoré sa nám dnes len definitívne potvrdili.

Na albume sa teda predstavia Ego, Majk Spirit, Idea, VR, S.Barracuda a Fobia Kid. Okrem samotného albumu si fanúšikovia môžu objednať aj dlho očakávaný nový merch, ktorý vyzerá opäť výborne. Všetky predobjednávky bežia už tradične na shope Ruka Hore a budú podpísané samotným intepretom.

Ako sme už v nadpise spomínali, spolu s predpredajom vypúšťa Pil C do obehu aj nový videosingel, ktorý nesie názov 7 HODÍN RÁNO. Téma videoklipu je od začiatku jasná – zábery z backstage od začiatku Lukášovej kariéry. Po Silent Hill sme sa teda dočkali ďalšej výbornej veci a sme zvedaví na ďalší zvýšok tohto albumu, ktorý sa javí ako veľmi silný.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *