Pil C sľubuje rapy hodné certifikátu: Golf ide do úzadia

Slovenský raper Pil C je známy tým, že keď sa do niečoho ponorí, snaží sa v tom stať čo najlepším. Rapovú scénu na Slovensku či v Českej republike si podmanil prakticky po roku svojho pôsobenia a v ťažení pokračuje, posledné mesiace svojho života venoval pilovaniu v športovom odvetví – golfe.

Pil C koncom roka 2017 vydal zatiaľ svoj posledný album, druhý sólový v jeho kariére, ktorého názov bol tak originálny, že sa o ňom diskutuje prakticky dodnes – V rádiu hral Elán, keď umrel Tupac. S týmto hudobným počinom absolvoval množstvo koncertov, zožal veľkú slávu a potvrdil, že v súčasnom našom rape patrí k tomu najlepšiemu, čo scéna aktuálne ponúka.

Všetko nasvedčuje tomu, že civilným menom Lukáš Kajanovič chystá na rok 2019 svoj tretí sólový album. Jeho fanúšikovia sú o tom presvedčení a v komentároch dávajú jednoznačne vedieť, že sa naň veľmi tešia. Samotný Pil C naznačil, v príspevku, ktorý venoval svojej športovej zanietenosti – golfu, že na tento šport už nebude mať v nasledujúcej dobe toľko času, ako tomu bolo v posledných mesiacoch.

Treba povedať, že kto sleduje Pila, môže potvrdiť, že Pil C skutočne drel na tom, aby sa dostal do golfového povedomia, a ako jeho známi a okolie v rozhovoroch potvrdili, naozaj sa mu v tom darilo. „Minulý rok som sa snažil naskilliť gol, tento rok bohužiaľ naň už nebude až tak veľa čas, lebo pôjdu také rapy von, že podľa nich budú môcť zaviesť ISCO certifikát na rap. Začíname čoskoro,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

https://www.instagram.com/p/BtbiGq5AKsz/

Či už sa jednalo o album Hype alebo vyššie spomínaný VRHEKUT, Pil C latku posúval stále vyššie a môžeme očakávať, že tomu tak bude aj v tomto prípade. Bude taktiež zaujímavé sledovať, či sa bude jednať o hudobný počin roka, pretože viacerí velikáni ako Kali, DMS či Majk Spirit priniesli svoje albumy v roku 2018, i keď treba dodať, že v tomto kalendárnom roku sa vraj na nový produkt chystajú aj chalani z Kontrafaktu. Nech už je to akokoľvek, hudobná scéna sa môže tešiť na to, čo Pil C pripravuje, pretože vieme, že tento raper takpovediac zabŕda aj do tém, ktorých sa iní stránia.

Odporúčame