Pil C u Sajfu pobavil aj prekvapil: Dočkáme sa „Peroxidu 4″?

Pil C a Sajfa v LVL Lama. (Zdroj: YouTube/Sajfa)

#LVL Lama je medzi ľudmi nesmierne populárny koncept, akurát škoda, že Sajfa naň nemá toľko času ako kedysi. Pri objeme jeho práce je to ale pochopiteľné. Aktuálnym hosťom je raper Pil C. A niečo vám už zrejme napovedá, že najnovšia epizóda obsahuje veľké množstvo momentov, ktoré sú hodné toho, aby ste si ich pozreli. 

Pil C u Sajfu

Možno sa pýtate, čo v aktuálnom období robí Pil C. Zjednodušene povedané, tvorí hudbu, chystá nové songy, sleduje majstrovstvá sveta vo futbale a dychtivo hltá informácie o jeho obľúbenom futbalovom klube Manchestri United. Preto neprekvapí, že keď prišiel k Sajfovi do LVL Lama, hrali hru FIFA, a teda, najznámejší a najpopulárnejší futbalový simulátor na svete. Poďte si vypočuť debatu, v ktorej sa dozviete niekoľko skutočností, o ktorých ste možno doposiaľ netušili. O živote, o športe, o spoločenskom dianí, ale aj o politike.

Sajfa má prehľad vo viacerých témach a keď niečo úplne podrobne nesleduje, rád sa priučí. Pil C je zas otvorený chalan, ktorý rozmýšľa nielen vo svojej tvorbe, ale aj mimo rapu. To sľubovalo interview skutočne na úrovni. Tak aj bolo.

Dozviete sa napríklad to, ako veľmi reálne je pokračovanie série Peroxid a ked by sme sa prípadného songu „Peroxid 4″ mohli dočkať. Nebudeme si klamať, na Slovensku sa deje v uplynulých mesiacoch toľko vecí, že keby Pil C urobí celý album založených na Peroxidoch, ani by nás to neprekvapilo.

Nechýba humor, pohľad do súkromia, ale aj názor na dianie na Ukrajine. Čo chalani hovoria na hokejistu Michala Handzuša, ktorý sa rozhodol opustiť svoju funkciu v Slovenskom zväze ľadového hokeja? Samozrejme, nebudeme prezrádzať podrobnosti a ďalšie zaujímavosti, tvorcovia si zaslúžia, aby ste si toto video pozreli. Rozhodne nebudete ľutovať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ako bolo na 50 Centovi v pražskej O2 Aréne? (Dojmy)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame