Pil C predstavuje merch: Inšpiráciou Hawaii, ale v hre opäť aj Hype

Track Hawaii k dnešnému dňu počula už väčšina slovenských a českých rapových priaznivcov. Táto skladba, ktorú vytvoril Pil C, ide totiž naozaj pod kožu, má silnú výpovednú hodnotu a celkovo má veľký odkaz. Ono, týka sa lásky a vzťahov a nebudeme si klamať, každý z nás má nejakú skúsenosť, ktorú dokáže v Pil C-ho riadkoch nájsť. Teraz odkaz tohto tracku ide ešte ďalej, Lukáš pripravuje merch.

Sám rapper priznáva, že sa nejedná o niečo, čo je u neho zvykom a my môžeme konštatovať len toľko, že má pravdu. „Merch nerobím až tak často, skôr ojedinele, a preto sme si teraz pripravili toho trošku viacej,“ otvára Pil C svoj príspevok na sociálnej sieti Instagram, v ktorom o nových veciach informuje verejnosť. „Celá kolekcia FW 2020 dropuje 05.12.2020 a Hawaii ste si odhlasovali, že chcete vidieť ako úplne prvú,“ pokračuje Lukáš, pričom spomenul, že slovo v prezentácii nového merchu mali aj priaznivci. Člen labelu Comebackgang svojich fanúšikov rád zapája, pričom toto je jeden z dôkazov toho, že tak skutočne činí.

„Po vypredaní sa nebude dorábať, opäť klasika, kto prv príde, ten prv berie. Označ kamoša, kamošku, ktorá musí stihnúť Hawaii merch!“ dodáva Pil C. Skladba Hawaii vyšla 30.augusta 2020 a k dnešnému dňu má viac ako 1,7 milióna vzhliadnutí. Nebude prekvapením, ak tento track bude mať čoskoro viac ako dva milióny pozretí.

Pil C potešil aj priaznivcov, ktorí ho počúvajú už niekoľko rokov. Predovšetkým tých, ktorí si vo veľkej miere „išli“ jeho premiérový sólový album Hype, ktorý vyšiel v roku 2016. „V obmedzenom množstve pôjde von po 4 rokoch aj HYPE merch, merch, ktorý bol k dispozícii s mojím prvým albumom. Nakoľko veľa zvás mi písalo, že by ste chceli znova hype tričká a hype hoodies. Stay tuned,“ zakončil Pil C na svojom instagramovom profile, kde ho v tomto momente sleduje 198 tisíc priaznivcov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majself s Filipianom vydávajú spoločný album s názvom UPDATE: Ako znie?

S tým sa viaže ďalšia zaujímavá informácia. Pil C na svojom profile nedávno uviedol, že keď zlomí hranicu 200 IG followers, tak instantne zverejní ďalšiu skladbu. Lukáš je v druhej polovici roka 2020 veľmi aktívny, čo potvrdzuje rôznymi spoluprácami a počuť ste ho mohli v poslednom období aj na trackoch s Egom či Separom. Predovšetkým skladba MONEY2, ktorá vyšla 5.novembra a je na nej Pil C so Separom, pričom o hudbu sa postaral producent SpecialBeatz, má už teraz viac ako pol milióna pozretí a medzi ľuďmi spôsobila veľký hype.

V tomto momente sa môžeme len a len tešiť na to, čo prinesú ďalšie týždne či mesiace v podaní Pil C-ho. Jedno je isté, v úvode decembra dropne tento rapper nový merch, pričom už teraz, ak máte záujem si ho kúpiť, by ste mali rátať s tým, že veľmi, ale naozaj veľmi rýchlo bude vypredaný. Presne ako Pil C píše, merch neprodukuje často, preto, keď už k tomu dôjde, tak sa ľudovo povedané po novučičkom tovare len zapráši.

A čo sa týka novej hudby, je veľmi reálne, že Pil C zlomí do konca kalendárneho roka spomínanú hranicu 200 tisíc priaznicov. A niečo nám hovorí, že aj keby nie, tak sa ešte v 2020 dočkáme od tohto interpreta novej hudby. Fanúšikovia sú hladní a vyzerá to tak, že Lukáš sa rapovo poriadne rozbehol.

Foto: Pil C, profil na Instagrame

Odporúčame