Pil C dáva fanúšikom možnosť určiť názov jeho novej skladby

Zdá sa, že Pil C okolo svojho mena opäť vytvorili enormný hype, a to doposiaľ stále nevydal jeho album číslo 4. Máloktorí fanúšik sa s nami nezhodne na tom, že Lukáš je momentálne v rapovej TOP forme, čo dokázal jeho skladbou Hawaii, hosťovačky na Sergeivom albume Medusa 2 a Lokovom Tigre, šuflíkovka MP2, či slohou na Egovom Egotrone. Okrem toho nezabúda ani na jeho milovaný golf a pravidelnú návštevu posilňovne. Zabudnúť nemôžeme ani ja jeho kampaň so známou automobilkou. Pil C je jednoznačne vo forme, ktorú snáď predvedie aj na jeho pripravovanom albume.

Aký by si tomu tracku dal názov? Pýta sa Pil C pod jeho posledným príspevkom na Instagrame, na ktorom teasuje novú skladbu. Tá vznikla počas studio session v Novom Meste nad Váhom, aka New City. Po zaznení beatu naň Pil C vysypal jeho riadky, a my opäť môžeme iba prízvukovať to, čo sme vyššie v článku už spomínali. Je otázne kedy sa albumu dočkáme, no predpokladáme, že nejaké informácie sa objavia už v nasledujúcich týždňoch.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame