Philip Kale popisuje v novinke Zelená Svoboda svoju lásku k hudbe

Foto: Instagram profil @kalephilip

V nastolenom tempe pokračujeme aj ďalej, pričom sa teraz pozrieme za hranice ku našim západným susedom. Konkrétne to bude 18-ročný mladík Philip Kale, ktorý predstavuje track Zelená Svoboda.

Najnovší singel zároveň rezonoval aj na Spotify, kde sa dostal medzi skladby v playliste „Mladý tracky“. Philip, vlastným menom Filip, má v skutočnosti s umením veľmi veľa spoločného. Od mladého veku hral na hudobné nástroje ako klavír či bicie, pričom ho neobišla ani divadelná skúsenosť. Z tohto všetkého v súčasnosti podľa vlastných slov ťaží, nakoľko úspech v rapovom svete znamená, že sa človek vie prezentovať.

Philip Kale má ako raper von už dva projekty, pričom najnovšie sa objavil so spomínaným singlom Zelená Svoboda – ten popisuje viacero vecí, predovšetkým ale lásku k hudbe.

„Když jsem beat slyšel poprvý připomněl mi, jak moc vlastně miluju to, co dělám. Jak moc miluju hudbu jako takovou.“

Muzika zároveň dáva Filipovi slobodu, o čom hovorí v druhej slohe. Sloboda v názve však symbolizuje aj niečo iné – prívlastok „zelená“ dostal singel kvôli narážke na peniaze – práve tie zaručujú v dnešnej dobe najväčšiu slobodu.

„Být kde chceme, s kým chceme, kdy jen chcem, možnost koupit si co vidím ve výloze, nebo dětem to, co chtějí. Dělat radost, kupovat léky a péči i přes to, že zdraví si nekoupíme.“

https://www.youtube.com/watch?v=p15Ua3DBww4&feature=emb_title

My už len dodáme, že o videoklip sa postaral Simon Sidlo a celý počin vychádza na YouTube kanále M.I.G. Po vypočutí novinky určite zanechajte v komentároch aj svoj názor, ktorý môže interpreta ďalej posunúť v jeho tvorbe a na jeho ceste.

Philipa určite podporte aj na jeho Instagrame:

@kalephilip

Práve na tejto sociálnej sieti sa dozviete o najviac o Filipovom živote, ale predovšetkým o jeho tvorbe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Takto rapujú hluchonemí?! Naked Bananas udávajú trend

 

Odporúčame