Peter Pann, Kali, Rosa Ree a Ice Prince: Toto je skladba ON THE TOP

Kali patrí k československej rapovej špičky a Peter Pann patrí k československej producentskej špičke. Aktuálne sa objavujú na spoločnom tracku, kde ich dopĺňajú zahraniční interpreti Rosa Ree a Ice Prince. Kombinácia slovenskej hudby s tou zahraničnou zvykne priniesť zaujímavý výsledok a toto je jeden z tých prípadov. Poďme sa pozrieť na track, ktorý má v tomto momente niekoľko dní.

Skladba On The Top vás poriadne rozhýbe, je totiž veľmi rytmická a vieme si dosť reálne predstaviť, že by hrala niekde na festivale alebo na party. Kali je tradične kvalitný, pričom Rosa Ree a Ice Prince prinášajú rapovanie v angličtine, čo je spestrením celej skladby. Respektíve, čo sa textu týka, tak väčšina je práve po anglicky a v slovenčine je iba Kaliho pasáž. Zaujímavá kombinácia.

O skladbu sa produkčne postaral Peter Pann, ktorý potvrdzuje, že aj keď je dlhodobo medzi najlepšími, stále sa posúva vpred. Hudby, ktoré vytvára už dlhšie presahujú hranice Slovenska. Ktovie, možno aj to je jeden z dôvodov, prečo sa PP s Kalim rozhodli, že spoja sily s Rosou Reee a Ice Princeom.

Každopádne, z nášho pohľadu je celkový výsledok podareným hudobným produktom a pozitívne sú zväčša aj reakcie priaznivcov v komentároch.

Foto: On The Top, YouTube video

Odporúčame