Paulie Garand reflektuje dekádu tvorby. Skladba Trip je vonku

Paulie Garand plní sľub a potvrdzuje, že obdobie, počas ktorého musíme sedieť predovšetkým doma, využíva veľmi produktívne. Vydal track Trip, o ktorý sa produkčne postaral jeho „dvorný beatmaker“ Kenny Rough. Táto spolupráca je rokmi odskúšaná, preto sa nič iné ako kvalitná skladba nedalo ani očakávať. Poďme sa na to pozrieť zblízka.

Skladba vyšla vo štvrtok večer, pričom samotný Paulie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že úlohou skladby Trip je reflektovať poslednú dekádu jeho tvorby. Dopočujete sa tam zaujímavé skutočnosti, prepracované myšlienky a v neposlednom rade vám track ako celok pomôže zrelaxovať.

Paulie Garand totiž ide poriadne do hĺbky, ale všetko hovorí s obrovským pokojom v hlase, ktoré sú mu vlastné. Produkčne sa o song postaral Kenny Rough, pričom Paulie Garand na IG píše, že zvuk mu pripomína „mólo“ časy. Kto tohto rappera z Ty Nikdy labelu pozorne sleduje, určite vie, o čom je reč. Ak ste zvedaví, napíšte do YouTube „paulie garand molo“ a dozviete sa odpoveď na túto otázku.

Foto: Paulie Garand, profil na Instagrame

Odporúčame