Paulie Garand potešil fanúšikov: Nový singel z lockdownu už čoskoro

Nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike je v týchto časoch obmedzený pohyb osôb, čo je motivácia pre niektorých interpretov. Keď už musia sedieť doma, prečo by neboli aktívni a nevytvorili novú hudbu pre svojich priaznivcov. Jedným z nich je aj Paulie Garand, ktorý na svojom profile na Instagrame posledným príspevkom potešil svojich priaznivcov.

Ak Paulieho sledujete, tak viete, že jeho príspevky sú veľmi esteticky dobre upravené, pričom, aj keď nehovorí veľa, tak povie podstatu. Svojím priaznivcom sa venuje, veď ich má, iba na Instagrame, viac ako 112 tisíc.  Garand je na českej rapovej scéne pomerne dlho, pričom v labeli Ty Nikdy patrí medzi vedúce osobnosti.

Ani on nie je nadšený z toho, aká panuje v Česku situácia. Ale rešpektuje ju. Poctivo je doma, pričom čas nestráca, práve naopak. Tvorí novú hudbu. „Lockdown mood, Pablo in da lab. Budúci štvrtok nový singel,“ napísal v krátkom príspevku a reakcia ľudí na seba nenechala dlho čakať.

Paulie patrí medzi najaktívnejších českých interpretov, pričom v tomto roku vydal aj nový album, na ktorom spolupracoval spolu s legendárnym DJ Wichom. Môžeme očakávať, že aj skladba, ktorá uzrie svetlo sveta vo štvrtok, bude kvalitná. Následne vám ju sem prinesieme.

Foto: Paulie Garand, profil na Instagrame

Odporúčame