Paulie Garand a DJ Wich: MEZI PRSTY. Nový album si už vypočuješ všade

Paulie Garand a DJ Wich sú na českej rapovej scéne už roky a ľudia ich dokonale poznajú aj na Slovensku. Obaja patria medzi stálice a na rok 2020 sa rozhodli, že spoločne spoja sily a vydajú album s názvom Mezi prsty. Prešiel určitý čas a tento hudobný počin si môžete vypočuť na všetkých streamovacích platformách a k dispozícii je aj na videoplatforme YouTube.

Track s Rytmusom, kde je aj Pil C sme už na našom webe odprezentovali a tým, že vyšiel o niečo skôr ako ostatné, patrí v tomto momente medzi najpopulárnejšie na celom albume. Avšak, nielen Rytmus a Pil C, ale napríklad aj Ego či Majk Spirit sú slovenské mená, ktoré sa na novom albume Mezi prsty objavujú.

Paulie Garand je v rape dlho a je vyrapovaný, čo na ňom cítiť. Jednoducho, to čo chce povedať, povie bez väčších problémov a stále vie zaujať. DJ Wich je legenda v tom, čo robí a hudby na albume Mezi prsty musia zaujať prakticky každého, kto má rád kvalitný rap a je fanúšikom hip-hopu.

Zaujímavý track je Moneypulace, ktorého názov je sám o sebe peknou slovnou hračkou. Okrem toho, hosťuje tam Ego, ktorý opäť zaujal, keď sa fanúšikom prihovoril v anglickom jazyku.

Väčšina trackov je skutočne kvalitných a album ako celok rozhodne nesklamal, naplnil očakávania, ktoré ľudia mali. Ak sa nejakým zázrakom obnovi festivalová sezóna na rok 2020, budeme veriť, že Paulie Garand a DJ Wich zavítajú s Mezi prsty aj do našej krajiny. Nevieme ako vy, my by sme si to radi vypočuli aj naživo.

Foto: Paulie Garand, Youtube video

Odporúčame