Tak toto sa podarilo! Inšpektor Patrik Kincl v promo videu proti obávanému chorvátskemu väzňovi o titul KSW

Kincl KSW

Patrik Kincl a Roberto Soldić (Zdroj: Instagram/ksw)

#Jednoznačne najlepšia welterová váha v Česku a na Slovensku Patrik Kincl má pred sebou obrovskú výzvu v poľskej KSW. Po 2 vyhraných zápasoch v najlepšej európskej organizácii dostal od vedenia titulovú šancu vo váhe do 77 kilogramov. V súboji o pás šampióna vyzve Roberta Soldića, s ktorým sa objavil v promo videu na ich vzájomný zápas. Ten prebehne 4. septembra na turnaji KSW 63.

Inšpektor proti väzňovi

Produkčný tím poľskej KSW je známy po celom svete ako jeden z najkvalitnejších. Potvrdil to v najnovšom videu, kde vystupujú obaja bojovníci. Soldić je v Poľsku veľmi známy, keďže v ich najprestížnejšej organizácii zápasí už od roku 2017. Drvivá väčšina poľských fanúšikov považuje chorvátskeho „Robocopa“ za obrovského favorita v tomto zápase.

Patrik Kincl prestúpil do KSW pritom len nedávno. Najprv v debute dlhou kombináciou ukončil Tomasza Drwala vo váhe do 84 kilogramov. Neskôr potvrdil špekulácie o tom, že sa vráti do váhy, v ktorej získal najväčšie úspechy. V nižšej welterovej nastúpil proti opäť poľskému borcovi. Ním bol Tomasz Romanowski, ktorý Kincla v 1. kole poriadne vytrápil.

Český bojovník ale v druhej päťminútovke preniesol súboj na zem, kde bol jeho súper absolútne bezbranný. Patrik si pripísal ďalšie víťazstvo pred limitom a momentálne sa vezie na vlne 5 výhier v rade. Naposledy prehral v roku 2018 v strednej váhe proti Karlosovi Vémolovi, ktorého pred koncom zápasu takmer ukončil. Obaja aktéri titulového zápasu majú sériu niekoľkých víťazstiev za sebou a ich vzájomný súboj sľubuje zápas, ktorý sa oplatí vidieť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patrik Kincl (@patrik_kincl)

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame