Pater z crew MPP dissuje v tracku Bullshit HAHA CREW a Supu

Hneď na úvod článku chcem čitateľom pripomenúť, že článok má výlučne informatívny charakter. Snažíme sa vám prinášať vždy tie najčerstvejšie novinky z diania na našej scéne a inak to nie je ani v tomto prípade.

Dissy patria k rapu a rapovej kultúre. Niekedy sú oprávnené a kvalitné, inokedy zasa nie. Veľa z vás mohlo pred pár dňami zaregistrovať menší „rozruch“ okolo skladby Bullshit, v ktorej sa spomínali mená členov HAHA CREW a člena Mojej Reči – Supu. Autorom tracku je Pater, ktorý stále patrí už do pomerne známejšieho zoskupenia MPP (nájdeme v ňom aj ďalších dvoch členov – P.A.T. a Prince Marock). V skladbe Pater vyčíta kolegom zo scény ich správanie na sociálnych sieťach vs. správanie v realite a tak isto aj načrtol tému užívania drog.

Na svojich instastories sa ku danej skladby vyjadrili Dalyb a Supa. Dalyb v jednom zo svojich stories napísal, že informácie, ktoré sú v skladbe podávané sú maximálne nepravdivé a prisahal, že drogy nikdy neužíval a skladbu údajne ani počúvať nebude, keďže informácie v nej sú zavádzajúce (story vzniklo v dobe, kedy bol diss ešte len leakovaný). Supa sa len včera objavil ako hosť na Puertovej skladbe Nasrať, ktorú mnohí vzali ako odpoveď na Paterov diss. Vladan však hneď všetkých schladil tým, že táto sloha bola napísaná už 3 roky dozadu a ďalšie vyjadrenie člena Mojej Reči, ktoré prišlo dnes, pridávame nižšie.

Samey a Zayo ešte nikdy na diss (priamy či nepriamy) neodpovedali, takže sa rozhodne odpovede nedočkáme ani v tomto prípade. My budeme veľmi radi aj za Váš názor na spomínaný track a na informácie v ňom obsiahnuté.

 

 

Odporúčame