Dame a P.A.T. posielajú neprajníkom odkaz, ktorý sa nedá rozchodiť

Nebudeme vám klamať, keď sme zistili, že Dame a P.A.T. dali von spoločný song, potešili sme sa. Kombinácia týchto dvoch rapperov, ktorí okrem toho aj radi produkujú (a naozaj kvalitne), je niečo, čo ocenia aj náročnejší fanúšikovia. Podarilo sa im naplniť očakávania v songu „Bella Ciao“? 

Dame a P.A.T. s odkazom pre hejterov

Skladba má v sebe naozaj veľmi veľa odkazov, pričom P.A.T. ju dáva do pohybu skutočne zaujímavým spôsobom. Ako sám povedal, mení flow v každom štvrtom bare. Ak rozumiete hudbe, respektíve, ak ju podrobne sledujete, tak viete, že zmena flowov je cenná vlastnosť. P.A.T. posiela hejterom naozaj ostré odkazy a ide pod kožu. Tak to fans majú radi. Pouličný Autor Tónov ľudí, ktorí ho nemajú v láske naozaj nešetrí.

A čo Dame? Aj keby k jeho časti nič nenapíšeme, zrejme si urobíme názor sami. Ale nebolo by to fér, tak poďme na to. Člen skupiny DMS predviedol naozaj prvotriedny rapový výkon. Rýmy, ktoré sú premyslené a viac-úrovňové. „Robiť to a neklamať je pre mňa povinnosť,“ hovorí Dame, ktorý opäť potvrdil, že patrí k špičke SK a CZ rapu. A to nie je subjektívny pocit, to je holý fakt.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Pouličný Autor Tónov, Instagram/Dame

 

Odporúčame